bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ розпочав кампанію боротьби з коронавірусом: «Фізичне дистанціювання. Соціальна згуртованість!»

Скрутні обставини, у яких опинилися громадяни нашої країни у зв’язку з пандемією коронавірусу, потребують ефективної реакції з боку організацій громадянського суспільства. Ресурсний центр ГУРТ готовий надати допомогу громадським і благодійним організаціям України, аби вони могли зменшити негативний вплив пандемії на наше суспільство.

Три перші кроки:

1. Збірка рецептів успіху боротьби з пандемією на рівні громад, яку ми створимо спільними зусиллями. Вже сьогодні спостерігаються приклади ефективної самоорганізації, які допомагають покращити умови для найбільш вразливих категорій населення. Закликаємо вас надсилати нам інформацію про ваші локальні перемоги, які можуть бути відтворені в інших громадах. Рецепти успіху просимо надсилати на info@gurt.org.ua, тема листа «Перемога над коронавірусом».

2. До 30 квітня 2020 року ГУРТ запроваджує 10% кешбек на всі нові замовлення програмного забезпечення Zoom. Громадські та благодійні організації, які надають соціальні послуги населенню, у цей період можуть розраховувати на 20% кешбек (під кешбеком мається на увазі благодійний внесок на статутну діяльність у розмірі 10% або 20% від суми збору за оброблення замовлення пільгового програмного забезпечення).

3. Безплатні вебінари з ефективної організації віддаленої роботи за участі провідних українських та закордонних фахівців.

Вже незабаром ми запропонуємо широкому колу громадських та благодійних організацій онлайн технологію створення і проведення груп самодопомоги. Ця технологія дозволить підтримувати і розвивати соціальну згуртованість серед населення у відповідь на виклик фізичного дистанціювання.

Якщо у вас є пропозиції щодо реалізації кампанії «Фізичне дистанціювання. Соціальна згуртованість!», просимо надсилати їх на info@gurt.org.ua.

Бажаємо міцного здоров’я та здорового глузду!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так -2  - Нi  

Коментарі

кирилл евсеев   17 годин тому   #  

Посилання на нашу статтю на сайті Гурт.
https://gurt.org.ua/news/informator/55866/

УНПКДО Expert Education http://expert.education надає викладачам всіх рівнів безкоштовний доступ до нашої освітньої платформи на базі LMS Moodle. В нас є можливість проводити онлайн вебінари/конференції/уроки також безкоштовно, але на відміну від того ж Zoom, який через 40 хвилин просить оплатити доступ, ми використовуємо на 100% вільне ПЗ та також даємо викладачам можливість монетизувати свої курси за допомогою PayAllWays - першого та єдиного на цей час в Україні платіжного плагіну для LMS Moodle

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.