bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадянська участь у час фізичного дистанціювання: запис першого антикризового вебінару ГУРТа

2 квітня 2020 року у межах кампанії боротьби з коронавірусом Ресурсний центр ГУРТ провів перший антикризовий вебінар «Громадянська участь у час фізичного дистанціювання» для лідерів і менеджерів організацій громадянського суспільства.

Головним спікером виступив Джо Тьопфер – соціальний педагог, консультант із розвитку організацій та менеджменту (Берлін, Німеччина), член Інституту соціального менеджменту Сходу й Заходу та співзасновник товариства відкритого простору boscop, – який поділився своїми поглядами щодо викликів, що стоять перед громадянським суспільством у час пандемії коронавірусу та принципів соціального згуртування.

На початку Джо зазначив, що громадянське суспільство, як і будь який інший живий механізм, змушене пристосовуватися до нових умов. Пандемія коронавірусу боляче вдарила по економіці та різних сферах життя, однак, наприклад у Німеччині, призвела до посилення низових громадських ініціатив у сфері допомоги працівникам лікарень і безпритульним. В умовах кризи зростає взаємозалежність, тому потрібно налагоджувати співпрацю, аби керувати ситуацією та адекватно відповідати на сучасні виклики.

До обговорення також долучилися члени ініціативної групи створення Національної мережі ОГС: голова правління ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» Ірина Фоменко та голова правління ГО «Пролісок-Бердянськ» Іван Харченко, які розкрили локальну перспективу теми вебінару.

Зустріч модерував виконавчий директор Ресурсного центру ГУРТ Богдан Маслич. Всі учасники вебінару спільно працювали над рекомендаціями, як посилити соціальну згуртованості на рівні організації, громади та суспільства в цілому.

Переглянути чат вебінару можна за посиланням, а сам запис розташований нижче

Наступним ГУРТ планує провести антикризовий вебінар із Айдером Сеїтосмановим, експертом шведсько-українського проекту SKL International «Підтримка децентралізації в Україні». Стежте за анонсами на порталі та в соціальних мережах. Онлайн-зустріч відбулася в межах кампанії боротьби з коронавірусом «Фізичне дистанціювання. Соціальна згуртованість!».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

Леонід Підчибій   819 днів тому   #  

Завдання побудови громадянського суспільства в Україні
https://zemlj.blogspot.com/2019/06/blog-post_25.html?m=1

  •   Пiдписатися на новi
Джал Антоніна   816 днів тому   #  

Дякую, із задоволенням послухала запис вебінару! Взяла на замітку кілька практичних ідей. Єдине, що якось відволікало - це іконки з котами, символами та інші не зовсім доречні аватарки. Я думаю є сенс зробити окремий розяснювальний допис (аудіо чи відео на тему "Чому важливо, як виглядає твоя аватрка" (ну, це орієнтовно), а організаторам зустрічей на платформі ZOOM передбачити участь учасника лише з адекватною аватаркою, або краще з живим відео)) учасника. Може це і дрібниці, але ось такий фідбек від мене))

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   815 днів тому   #  

Пані Антоніно, дякуємо за зворотний зв'язок. Спробуємо щось придумати!

З повагою,
Катерина

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.