bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вітаємо Вас на порталі ГУРТ!


Портал ГУРТ є щоденним інструментом інформування та використання для лідерів громад, менеджерів громадських, благодійних організацій, донорських структур, соціально відповідального бізнесу, представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади та журналістів.

Щоб користуватися усіма можливостями порталу ГУРТ, пропонуємо пройти коротку реєстрацію, яка займе у Вас менше хвилини!

Портал пропонує найактуальніші можливості та унікальні матеріали для своїх користувачів. Знайомтесь з рубриками Порталу й переходьте за лінками, які вас найбільше зацікавили.

 

РЕСУРСИ - рубрика, що допоможе вам розвивати та реалізувати свій потенціал змінотворця. В ній ви знайдете наступне:

Гроші - конкурси мінігрантів, стипендіальні програми, фінансова підтримка проєктів, ініціатив та окремих подій від міжнародних донорів та національних партнерів.

Кар’єра - актуальні вакансії від міжнародних, національних та локальних неурядових організацій, робота в громадському секторі в різних куточках України, зокрема й дистанційна.

Навчання - одна з найпопулярніших рубрик як серед початківців, так і серед досвідчених користувачів. Навчання підприємництву, воркшопи для лідерів, вебінари з фандрайзингу, величезний спектр вишколу для підвищення професійного рівня, отримання корисних навичок, налагодження нових контактів.

Рубрики постійно поповнюються новими оголошеннями, тому рекомендуємо при реєстрації підписатись на наш щотижневий Бюлетень, щоб вчасно отримувати добірку актуальних можливостей.

 

НОВИНИ - рубрика, обов’язкова для щоденного перегляду, щоб бути у вирі подій громадського сектору. В ній ви знайдете наступне:

Новини ГУРТа - у своїй діяльності ми фокусуємось на максимальній допомозі тим, кого називаємо змінотворцями - хто творить корисні зміни задля українського суспільства. Тут ви дізнаватиметесь, що корисного ГУРТ підготував для вас.

Анонси - резиденції, культурні табори, конференції, онлайн-події - ви можете планувати своє спілкування з колегами з інших організацій та інституцій в найрізноманітніший спосіб, переглянувши цю рубрику.

ІнФорматор - рубрика для оголошення тендерів, результатів проведених суспільно-важливих подій, оголошень від організацій громадянського суспільства з пошуком партнерства тощо.

Рецепти успіху - найулюбленіша рубрика читачів, які шукають натхнення та поштовху до дій. Читайте про виклики, з якими стикаються герої наших публікацій, та користуйтесь рецептами їх успішних рішень.

Календар - функціональний інструмент, що допомагає не проґавити дедлайни оголошень з рубрики РЕСУРСИ.

Додати матеріал - інструмент вашої активності на Порталі. Клікайте на рубрику, заповнюйте всі поля і розміщуйте оголошення на Порталі.

Підтримай - тут ви маєте нагоду відзначити нашу роботу і підтримати фінансово діяльність Порталу.

Пільгове ПЗ - дізнайтеся про можливості, які надає програма TechSoup Україна, та як підвищити технологічну спроможність своєї організації разом з ліцензійним пільговим програмним забезпеченням від провідних світових донорів.

Часті питання - тут знаходиться перелік питань і відповідей щодо публікацій власних оголошень на Порталі.

 

Якщо вас зацікавили можливості порталу ГУРТ, чи ви знайшли своє місце у спільноті ГУРТа, запрошуємо написати нам: [email protected].

Якщо ви зацікавлені у публікації повідомлень на платній основі, напишіть нам на електронну скриньку [email protected]

 

Інформуйте про себе, цікавтесь іншими – Портал ГУРТ вам завжди у цьому допоможе!

Користуючись Порталом ГУРТ, ви погоджуєтесь із редакційною політикою Порталу.Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.