bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТstarter


ГУРТstarter - це рубрика, яка познайомить вас із ідеями нової генерації громадських активістів, молодіжними ініціативами, інноваційними проектами.

23.05.2018

У Києві відкрився перший креативний простір для жінок Creative Woman Space

Фрілансерки, письменниці, представниці інших творчих професій чи молоді мами – хто буде аудиторією першого жіночого креативного простору столиці? 

Читати більше...

24.11.2017

«Vіdlik» починається зі Щастя: всеукраїнський cоціально-культурний проект розвитку малих міст

«Vidlik» - проект, започаткований ініціативною групою молоді з Києва, Вінниці, Тернополя, Щастя, що має на меті розвиток культури в малих містах України через роботу з підлітками та молоддю. «Якщо ми зможемо підняти культурний рівень країни хоча б на 3% - це буде моїм особистим Оскаром», - каже керівниця проекту Євгенія Відіщева.

Читати більше...

17.11.2017

«Кузня української інтелігенції» в Дніпрі - вільний інтелектуальний простір для молоді

З чим у Вас зазвичай асоціюється кузня? Сільський двір, суворий коваль у фартуху, який підковує коней і лагодить господарське начиння? Може, щось архаїчне і звичаєве? На фоні поширених нині «арт-просторів», «хабів», «коворкінгів» та інших «локацій» назва «Кузня української інтелігенції» звучить дещо старовинно. Чому ж саме так назвали вільний молодіжний простір у Дніпрі його засновники – Гліб Стрижко та Ірина Селезньова?

Читати більше...

03.11.2017

«Простір ідей МайстернЯ»: культурно-освітній майданчик Бахмута

У липні 2015 року в Бахмуті Донецької області з’явився перший у місті вільний простір для активної молоді – «МайстернЯ». Уже за рік він став популярним серед містян. Чим живе «МайстернЯ» і які проекти реалізує, розповіли її організатори. 

Читати більше...

26.05.2017

Хаб  «Студія 42»: майданчик для розвитку соціальних ініціатив

Де молодим громадським організаціям та активістам втілювати в життя свої ідеї? Де шукати партнерів та однодумців? Відповідь - у Хабі соціальної активності «Студія 42», який з жовтня 2016 року відкритий у Харкові.

Читати більше...

15.03.2017

ГО  «СОТНЯ»: лідером може стати кожен

Яким має бути лідер та яких принципів він повинен дотримуватися? Своїми думками в рамках нової рубрики ГУРТstarter з нами поділився Олексій Шнира, засновник та голова ГО «СОТНЯ» – ресурсу для тих, хто прагне змін на краще.

Читати більше...Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.