bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма TechSoup Україна: законність, безпека, ефективність


TechSoup Україна надає неприбутковим організаціям можливість підвищити свою технологічну спроможність разом з ліцензійним пільговим програмним забезпеченням від провідних світових донорів. В Україні програма впроваджується Ресурсним центром ГУРТ з 2016 року.

На даний момент на платформі TechSoup Україна зареєстровано близько 4000 українських НПО, а сума отриманого ПЗ перевищує 3 000 000 доларів.

Через програму TechSoup Україна ви можете отримати інструменти, завдяки яким не тільки підвищите безпеку роботи своєї організації, але й її ефективність. Антивірусні програми Norton та Bitdefender, програми для зручної онлайн співпраці від Microsoft, Zoom, TeamViewer, Slack, Adobe та Asana доступні для НПО України на надзвичайно вигідних умовах. Весь каталог пільгового програмного забезпечення можна переглянути тут.

Головні причини, з яких все більше ОГС України обирають саме ліцензійне програмне забезпечення:

  • - безпека даних
  • - законність
  • - доступність
  • - простота в користуванні 
  • - технічна підтримка
  • - вдосконалення продукту

Перевагами програми TechSoup Україна вже скористалися такі міжнародні організації як HIAS, IREX, ГО «Ла Страда», МБФ «Східна Європа», МБФ «Карітас України», Данська Рада у справах біженців та інші.

З успішним досвідом використання можливостей програми українськими ОГС ви можете ознайомитися за наступними посиланнями:

 

ГО «Мольфар»

ГО «Куншт»

ГО «ІнСорс»

ГО «УЦЄП»

Приєднуйтесь до глобальної спільноти та отримуйте пільгове програмне забезпечення, що підвищить ефективність роботи вашої організації!

З усіма питаннями Ви можете звернутися за адресою електронної пошти [email protected]Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.