bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Часті запитання


Часті запитання
 
Для реєстрації на порталі ГУРТ Вам необхідно вибрати опцію «Увійти» та натиснути «Зареєструватися зараз». Після того, як Ви внесете дані про себе та натиснете на кнопку «Зареєструватися», на вказану вами електрону адресу надійде активаційний лінк, за яким потрібно перейти впродовж двох днів.
 
Якщо автоматична активація облікового запису не відбулася, будь ласка, напишіть на [email protected], вказавши у темі листа «Активувати обліковий запис».
 
Додавати новини на порталі ГУРТ можуть тільки зареєстровані користувачі. Для того, щоб новина з’явилася на порталі, необхідно увійти в обліковий запис, натиснути на кнопку «Додати матеріал» і заповнити всі вказані поля.
 
Після того, як всі поля будуть заповнені і ви натиснете «Додати», побачите надпис.
 
Це означає, що найближчим часом новина буде відмодерована, а на вказану під час реєстрації електронну адресу надійде відповідь про публікацію або відхилення.
 
Всі додані вами новини можна переглянути в розділі «Мої активи» серед ваших внесків на порталі ГУРТ.
 
 
Якщо у вас виникла помилка, як на зображенні нижче, будь ласка, відформатуйте текст у редакторі «Блокнот». У тексті є знаки, які портал не може опрацювати. Наприклад, смайлики.
 
 
Для того, щоб додати в новину фотографії, скористайтеся кнопкою «Вставити/змінити зображення».
 
Потім вставте посилання на зображення, розміщене на іншому ресурсі.
 
Користувачі не мають можливості змінювати повідомлення після публікації. Надішліть, будь ласка, посилання на повідомлення з неактуальною інформацією на [email protected] та розмістіть на порталі оновлений текст через кнопку «Додати матеріал». Застаріла новина буде видалена.
 
Для того, щоб додати в новину відео, необхідно спочатку завантажити відеофайл на будь-який сайт, що надає послуги хостингу відеоматеріалів, наприклад, YouTube, Vimeo тощо.
В тіло новини, будь ласка, скопіюйте код вставлення Вашого відеофайлу. Зразок:
<iframe width="644" height="400" src="https://www.youtube.com/embed/TZa8K-atrbU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 
Щотижня на порталі з'являються десятки різноманітних можливостей. Тож, щоб уникнути нагромадження інформації в бюлетені й зробити досвід користування нашими послугами зручнішим, в бюлетень потрапляють лише новини партнерів або ті, які на момент розсилки мають найбільшу актуальність і суспільну значимість. Однак ви завжди можете замовити промо-послуги ГУРТа написавши на [email protected].
 
На Facebook-сторінці ГУРТ поширює лише новини офіційних партнерів, актуальні можливості для отримання фінансування і власні матеріали.
 
Всі новини перед публікацією розглядаються модератором. У будні рішення щодо матеріалів, як правило, приймається упродовж доби після додавання, про що вам надійте повідомлення на вказану під час реєстрації електронну пошту.
 
Повідомлення на порталі ГУРТ розміщуються українською або англійською мовами. ГУРТ не розміщує такі матеріали:
політично забарвлені та з яскраво вираженою однією позицією чи думкою
які не містять контактної інформації 
з анонімних джерел. Наприклад, коли повідомлення додано від облікового запису, де не вказано прізвище та ім’я автора
які суперечать цінностям та Редакційній політиці порталу ГУРТ 
від сумнівних та непублічних інституцій
відверто комерційного характеру, які не містять ознак суспільно користі та перспектив подальшого використання отриманої інформації
 

 Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.