bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Обличчя сектору


«Обличчя сектору» – це нова рубрика на порталі ГУРТ, в рамках якої ми говоритимемо про справжні цінності, ідеали, переконання, думки, мотиви й вчинки персоналій, котрі будують громадянське суспільство нашої країни. 

Андрій Скіпальський: «Я став експертом з того, у що вірив»

09.02.2018

Керівник Українського центру контролю над тютюном, голова правління ГО «Центр громадянського представництва «Життя» Андрій Скіпальський належить до тих людей, які вірять у неможливе, але власним прикладом доводять: наполегливість і професіоналізм здатні змінити світ. Про його переконання, ставлення до критики, захоплення й кроки в громадській діяльності читайте на порталі ГУРТ.

Частина 1, Частина 2

Оксана Руда: «Мій талант – спілкуватися з людьми і разом працювати над розвитком класних ідей»

25.07.2017

Портал ГУРТ пропонує до вашої уваги інтерв’ю із директоркою програм ІСАР «Єднання», кандидаткою історичних наук, доценткою кафедри психології та соціології Київського міжнародного університету Оксаною Рудою. З перших хвилин розмови пані Оксана заряджає позитивним ставленням до життя, захоплює професіоналізмом та щирістю.

Читати далі...

Ганна Кіященко: «Мій рецепт успіху – це непохитна віра в те, що я роблю»

26.04.2017

В рамках рубрики «Обличчя сектору» ГУРТ поспілкувався із головою Полтавської філії Суспільної служби України Ганною Кіященко. Наша розмова пройшла невимушено й із посмішкою. Що портал ГУРТ дізнався про пані Ганну та її життєві пріоритети, читайте в інтерв’ю.

Читати далі...

Любов Паливода: «Як справжня західноукраїнська жінка я вмію абсолютно все»

07.02.2017

ГУРТ поспілкувався із незалежними експертом, засновницею і президентом однієї із найстарших громадських організацій України – Творчий центр ТЦК – Любов’ю Паливодою. Будучи математиком не тільки за освітою, але й за складом розуму, пані Любов не буде довго говорити про себе й філософствувати. Натомість, радо розповідає про навчання та роботу. Що портал ГУРТ дізнався про Любов Паливоду та її пріоритети, читайте нижче.

Читати далі...

Яків Рогалін: «За 19 років благодійницької діяльності я не бачив жодного ангела, навіть у дзеркалі»

09.12.2016

Цього разу ми спілкувалися з керівником Донецького міського благодійного фонду «Доброта», хірургом-проктологом вищої категорії, кандидатом медичних наук, бізнесменом Яковом Рогаліним. Після початку військових дій на сході України він із родиною, на відміну від більшості громадських діячів, залишився у рідному Донецьку. Тож у рамках інтерв’ю Яків Рогалін розповів не тільки про свою життєву філософію й професійну діяльність, а й про життя на окупованій території.

Читати далі...

Ігор Добко: «Громадський сектор має бути механізмом об’єднання людей»

19.09.2016

Вересневим «обличчям сектору» став заступник голови «Товариства Лева» – однієї із найстарших і найавторитетніших громадських організацій України, громадський і культурний діяч Ігор Добко. Про життя, спогади, захоплення та професійну діяльність пана Ігоря читайте нижче.

Читати далі...Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.