Ресурсний центр ГУРТ – це провідний національний центр суспільної інформації та експертизи. Розвиваючи громадянське суспільство з 1995 року, ми віддані розбудові України.

ГУРТ бере активну участь в демократичних суспільних перетвореннях в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства. Ресурсний центр ГУРТ працює для свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях.

МІСІЯ 2020

ГУРТ стає ресурсною платформою українських інститутів громадянського суспільства для залучення громадян до активної участі у житті суспільства та впровадження суспільних змін, орієнтуючись на такі цінності, як гідність, відповідальність і повага. 

СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ

  • Зміцнення основ громадянського суспільства завдяки популяризації волонтерства і розвитку малого підприємництва
  • Посилення голосу громадянського суспільства завдяки ресурсній платформі українських інститутів громадянського суспільства і медіа порталу суспільно активних громадян ГУРТ.
  • Розвиток місцевих громад завдяки впровадженню найкращих практик та їхньому поширенню
  • Реформування України завдяки реалізації проектів, що мають вплив на прийняття державних рішень

СТРАТЕГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

Для досягнення стратегічних цілей ГУРТ застосовує такі інструменти:

КОМПЕТЕНЦІЇ ГУРТа

КОНТАКТИ

вул. Попудренка 52, офіс 609, м. Київ, 02094
тел./факс: +38 (044) 296 1052
е- пошта: info@gurt.org.ua
веб: gurt.org.ua 

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.