bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

#ДолаємоCovid19: кожна історія має значення!

Пандемія COVID-19 вже почала змінювати наше життя. Але тільки від нас залежить, як воно насправді зміниться. Тому саме зараз ми маємо вчитися гуртуватися, допомагати один одному, ділитися ідеями, пропонувати нові рішення. Кожен день важливий. Тільки разом зможемо сказати: МИ – #ДолаємоCovid19

Інформаційна кампанія Європейського Союзу «Громадянське суспільство – це ТИ» (#GOZNAMY) запрошує громадські організації та активістів долучитися до ініціативи #ДолаємоCovid19: КОЖНА ІСТОРІЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Тож якщо ви, ваші друзі та колеги продовжують допомагати іншим в ці скрутні часи; якщо ви знайшли в обмеженнях нові можливості для розвитку; якщо ви пристосувалися до змін у житті через карантин і цей досвід може бути корисним для інших, розкажіть нам про це, поділіться своєю історією – вона може стати прикладом для багатьох!

Що потрібно зробити?

  • РОЗКАЖІТЬ СВОЮ ІСТОРІЮ. Це може бути коротке відео (до 30 сек), або фоторепортаж, або текст. Головне, аби ця розповідь була не лише про вас, а й про зміни, що відбуваються, про героїв, завдяки яким це стало можливим. Обов'язково додайте наприкінці своєї історії хештеги #ДолаємоCovid19, #GOZNAMY та #ПрямуємоРазом, аби вони змогли об'єднати у соцмережах всіх бажаючих!
  • ОПУБЛІКУЙТЕ ІСТОРІЮ на своїй особистій сторінці (або на сторінці своєї організації/групи/ініціативи) у Facebook і затегайте сторінку Громадянське суспільство – це ТИ
  • ЗАТЕГАЙТЕ ТИХ, хто є важливим учасником вашої історії (підтримує вашу організацію, працює з вами) і тих, кому ваші дії чи підтримка допомагають; далі – ПЕРЕДАЙТЕ ЇМ ВИКЛИК #ДолаємоCovid19 і ЗАПРОСІТЬ ПОДІЛИТИСЯ СВОЇМИ ІСТОРІЯМИ
  • РОЗМІСТІТЬ ПОСИЛАННЯ НА СВОЮ ІСТОРІЮ у коментарях до цього посту у Facebook до 11 травня 2020 року. Не забудьте зробити свій пост публічним! 

Що буде далі?

Ваша історія стане частиною інформаційної кампанії «Громадянське суспільство – це ти». Завдяки цьому ще більше людей дізнаються про вас та вашу діяльність. Сподіваємося, це дозволить залучити до вашої справи більше волонтерів і тих, хто повірив у ваші ідеї.

Крім того, в рамках цієї кампанії буде відібрано ШІСТЬ найбільш тематично привабливих, цікавих та популярних історій, автори яких отримають наступні можливості:

#ДОЛАЄМОCOVID19 #GOZNAMY #ПРЯМУЄМОРАЗОМ

Інформаційна кампанія «Громадянське суспільство – це ТИ» фінансується Європейським Союзом та впроваджується проектом ЄС «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.