bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кампанія «Допоможи вижити» зі збору коштів для екстреної локальної допомоги безпритульним людям

Громадська організація «Правозахисний рух Донбасу» розпочала кампанію «Допоможи вижити» зі збору коштів для екстреної локальної допомоги безпритульним людям. 

Зараз, коли ми сидимо вдома, безпритульні люди продовжують страждати на вулицях. Вони не можуть ізолюватися, не можуть дотримуватись умов гігієни. Більшість з них має хронічні захворювання та слабкий імунітет. А сьогодні вони ще і голодні, адже кафе і ресторани, які надавали можливість харчуватись, закрилися на карантин, а люди, які ділилися з ними їжею рідко виходять із своїх домівок.

З березня у містах Донбасу закрито вокзали, громадські місця та пункти, де безпритульні могли знайти тимчасовий притулок. Люди, які опинилися на вулиці через складні життєві обставини, сьогодні нікому не потрібні. Вони гинуть на вулиці від голоду та хвороб. 

Ми запрошуємо Вас приєднатися до ініціативи і допомогти 

На зібрані кошти на старті буде закуплено 500 продуктових наборів, куди увійдуть продукти харчування, що можуть бути вжиті протягом 2-3 днів, не потребують додаткової термообробки та містять основні необхідні людині корисні елементи (рибні та м’ясні консерви, фрукти, питна вода, згущене молоко та інше) та наборів індивідуального захисту (медична маска, гумові рукавички, вологі та паперові серветки) які впродовж травня – червня будуть розповсюджені волонтерами в місцях скупчення безпритульних людей по містам Донецької та Луганської областей (територій підконтрольних Україні): Дружківка, Краматорськ, Слов`янськ, Авдіївка, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна. Крім їжі, до кожного набору обов’язково увійдуть засоби особистого захисту.

 Допоможемо вижити найслабшим! 

З пропозиціями про допомогу продуктами харчування та засобами захисту звертайтесь за телефоном: 096 155 27 26 або за електронною адресою: [email protected] 

Перерахувати кошти на закупівлю продуктових наборів та засобів захисту Ви можете за реквізитами:

назва організації «Правозахисний рух Донбасу»

код організації (ЄДРПОУ) 38820557

номер рахунку UA163007110000026007052739071

банк -  «ПриватБанк»

МФО банку 300711

призначення платежу: Благодійний внесок на ініціативу “Допоможи вижити”. 

За будь-якою додатковою інформацією

телефонуйте за номером: 096 155 27 26  

або звертайтесь листом за електронною адресою: [email protected]

Сторінку ініціативи на Фейсбук можна переглянути тут 

Діяльність проводиться ГО «Правозахисний рух Донбасу» в рамках ініціативи для захисту безпритульних «Допоможи вижити» за підтримки гуманітарної ініціативи “Людяність та взаємодопомога” Міжнародного фонду “Відродження”. 

#ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.