bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадські організації Донбасу об’єднуються заради допомоги населенню під час коронавірусу

Наша ініціатива спрямована на попередження поширення, подолання і пом'якшення наслідків епідемії коронавірусу в Україні через інформування, забезпечення базових потреб та захист прав уразливих категорій населення, зокрема літніх людей, безхатченків, лікарів і медичний персонал.

Спеціалістами Консультаційних бюро для громадян, офісів Мережі правового розвитку та інших правозахисних організацій у межах ініціативи здійснюється надання безоплатної правової, консультаційної та психологічної допомоги онлайн та за допомогою гарячої лінії.

Волонтери ініціативи залучаються до доставки та розповсюдження продуктів для людей похилого віку, проведення інформаційної роботи з людьми та поширення інформаційних пам’яток. Здійснюється збір коштів, продуктів, ліків для підтримки людей похилого віку та безхатченків у Слов’янську, Краматорську, Маріуполі, Сєвєродонецьку. Новоайдарі, Попасній, Станиці Луганській та Запоріжжі. Також проводиться набір волонтерів та інформаційна робота з населенням з метою протидії поширенню епідемії коронавірусу в Україні. 

Розпочиналася ініціатива з того, що співробітники організацій Мережі консультаційних бюро вирішили під час карантину залишатися на зв’язку з тими, хто потребує допомоги і проводили безкоштовні правові та психологічні консультації у дистанційному режимі засобами телефонного зв’язку, Скайпом, електронною поштою, меседжером, в онлайн-чаті. В той же час волонтери організацій здійснювали доставку їжі, продовольства, медикаментів, ліків і медичних засобів людям із інвалідністю, похилого віку, маломобільним та іншим громадянам, що зверталися за допомогою до організацій.

«Спочатку учасниками ініціативи були громадські організації Мережі консультаційних бюро для громадян – Громадська платформа, Суспільна Служба Правової Допомоги, Правозахисний рух в підтримку прав  біженців та відновлення демократичного Донбасу, Центр європейських ініціатив Луганщини. Невдовзі до ініціативи почали приєднуватися інші організації, які також виявили бажання допомагати людям власними ресурсами – Агенція демократичного розвитку Донбасу, Ліга жінок - виборців та Запорізька правозахисна група», – розповідає голова ГО «Громадська платформа» Сергій Кошель. 

У межах ініціативи створено сайт «Переможемо COVID-19 разом», діяльність якого спрямована на попередження поширення, подолання і пом’якшення наслідків епідемії коронавірусу в Україні через інформування, забезпечення базових потреб та захист прав уразливих категорій населення.

На сайті розміщено телефон гарячої лінії +380961552726, онлайн-форми для отримання правових консультацій та приєднання до ініціативи, новини про роботу Консультаційних бюро, ресурси допомоги та іншу важливу для населення інформацію, а також контактна інформація про організації – учасниці ініціативи та реквізити для фінансової підтримки.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.