bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як громадськість, бізнес та органи місцевого самоврядування об’єдналися проти коронавірусу

Юрій Филюк розповідає про те, як Івано-Франківськ дає опір викликам пандемії. Ефір відбувся у Facebook в рамках проєкту «Антикризові ініціативи міст», що реалізується громадською ініціативою «Ти можеш врятувати».

Важливість трикутника громадськість – бізнес – влада у боротьбі з коронавірусом, а також горизонтальні зв’язки в команді, довіра та максимально відкриті комунікації,  як необхідна складова антикризового режиму. Юрій Филюк розповідає про те, як Івано-Франківськ дає опір викликам пандемії. 

Ефір відбувся у Facebook в рамках проєкту «Антикризові ініціативи міст», що реалізується громадською ініціативою «Ти можеш врятувати».

Відео доступне за посиланням: www.facebook.com/ucansave2020/videos/572257890162970/

За словами Юрія, на період карантину всі зусилля Теплого Міста спрямовані на два основні напрямки: протидію поширенню коронавірусу та підтримку економіки в кризових умовах. В рамках першого напряму було створено Антикризовий фонд, завданням якого є підсилення пріоритетних напрямів у боротьбі з COVID-2019 в Івано-Франківську, та який у партнерстві з місцевими організаціями StopCovid-19.if та Івано-Франківський ІТ кластер, об’єднанням блогерів coronavirus.if та спільнотою Active.People.If. перетворився на «Антикризовий фонд об’єднаних громадських ініціатив Івано-Франківська».

Для протидії поширення коронавірусу діяльність фонду передбачає ідентифікацією потреб лікарень регіонів та закупку у постачальників або так званих «мейкерів» необхідних матеріалів, фандрейзинг, волонтерство, допомогу незахищеним верствам населення, а також повне налагодження процесу логістики, руху коштів та фінансово-звітної діяльності фонду. 

«За кожну ділянку робіт фонду відповідає своя команда та її координатор, який є представником певної «профільної» ініціативи. Комунікація всередині команди фонду відбувається щоденно: як всередині кожної із команд, так і координаторів цих команд між собою, а також діє система перехресного прийняття рішень» – відзначив Юрій Филюк. Велика частина команди «Промприлад.Реновація», CEO якого є Юрій, також пішла працювати у антикризовий фонд для протидії поширення коронавірусу. 

Одним із вагомих рішень, які за словами Юрія дали змогу налагодити співпрацю з владою, діяти злагоджено та уникнути «дублювання» дій стало підписання меморандуму з обласною державною адміністрацією і з міськвиконкомом про синхронізацію зусиль. Позитивна репутація Теплого Міста, напрацьована за 6 років діяльності, органічно привела до такого формату співпраці з органами місцевого самоврядування, коли керівництво ОДА саме звернулось до команди платформи за порадою, як краще діяти в цій ситуації. 

Другий напрям – Антикризова підтримка економіки – передбачає стимулювання малого і середнього бізнесу до адаптації у складній економічній ситуації та пошуку нових форматів діяльності через доступ до освіти, інновацій та менторської підтримки. В рамках даного напрямку роботи фонд організовує антикризові вебінари, в яких експерти різних сфер діляться своїм баченням, як можна взаємодіяти та скоординувати зусилля для подолання кризи. 

Щодо вибудовування процесів всередині команди, боротьби зі стресом та налагодження чіткої координації дій, Юрій відмічає важливість постійної синхронізації, оперативного обміну інформацією з усіма членами команди та довіри одне до одного. «Тоді команда –  це наче мікросоціум, який завжди буде розумнішим навіть за найталановитішого індивідуума» – сказав Юрій Филюк. 

Крім того, керівник платформи «Тепле Місто» поділився правилами, як лідерам організацій, власникам бізнесу комунікувати з членами колективу щодо важливих операційних рішень, які приймаються керівництвом на тлі пандемії та кризи. Головна задача  - підтримати бойовий дух команди, контактувати з кожним індивідуально і часто, знайти способи, як допомогти тим, хто на період карантину вимушено залишився без джерела доходів. 

Більш докладно – читайте згодом у матеріалі про «Антикризові ініціативи міст» на сайті «Ти можеш врятувати». В рамках проєкту «Антикризові ініціативи міст», що реалізується ініціативою, заплановано проведення серії таких прямих ефірів з активістами, керівниками громад у різних містах України, де громада, бізнес і вада об’єднуються заради подолання кризи під час пандемії.

Нагадаємо, Ініціатива «Ти можеш врятувати» створена агенціями PlusOne та RMA та об’єднує журналістів, бізнесменів, комунікаційників та небайдужих відповідальних громадян. 

Платформа «Тепле Місто» діє для створення можливостей і суспільних трансформацій аби спонукати прикладом Івано-Франківська зміни в Україні та поза її межами. На тлі ситуації, що склалася у світі, всі зусилля платформи спрямовані на два основні напрямки: протидію поширенню коронавірусу та підтримку економіки в кризових умовах. 

Контакти:

Сайт ініціативи: https://ucansave.org.ua/

Telegram: https://t.me/ucansave

Пошта: [email protected]

Координаторка ініціативи: Маргарита Клещаєва, (068) 419-44-43

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.