bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна надасть 3 млн. євро для боротьби з Covid-19

Спільний моніторинговий комітет Програми схвалив виділення додаткових 3 млн. євро на фінансування проєктів транскордонного співробітництва у сфері охорони здоров’я, щоб підтримати їх у боротьбі із спалахом Covid-19. 

Загалом, 12 проектів (7 PL-BY, 4 PL-UA, 1 PL-BY-UA), серед яких лікарні та центри соціального обслуговування, можуть тепер придбати додаткове обладнання або запровадити нові види медичних послуг для кращого реагування на ситуацію (при цьому не припиняючи реалізацію запланованих заходів проекту).

30 організацій-партнерів, які зараз співпрацюють у рамках 12 проєктів у сфері охорони здоров’я, вже отримали майже 24 млн. євро фінансування ЄС на підтримку лікарень, служб швидкої допомоги та інших установ, розташованих на прикордонні. Ці кошти спрямовані на діяльність у сфері епідеміологічної безпеки, охорони здоров’я матері та дитини, боротьбу з онкологічними захворюваннями, інтенсивну терапію та багато інших потреб. Додаткові 3 млн. євро підвищать ефективність роботи медичного персоналу, дозволять придбати нове обладнання, провести нові тести на коронавірус та дадуть можливість співпрацювати через кордони дистанційно.

Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 вже понад 15 років підтримує безпеку мешканців польських, білоруських та українських прикордонних регіонів, вирішуючи спільні виклики по обидві сторони кордону ЄС. Охорона здоров’я та громадська безпека від самого початку були одними з головних цілей Програми.

«Надання коштів ЄС дозволило нам швидко відреагувати та придбати спеціалізований прилад для скринінгу грудної клітки, який є одним з основних інструментів діагностики пацієнтів із COVID-19», - стверджує Павел Натковський, директор спеціалізованої лікарні ім. Юзефа Псарського в Остроленці.

Наш партнер, Обласна дитяча клінічна лікарня у Львові, вирішив використати ці кошти на придбання засобів індивідуального захисту для персоналу”, - додає Войцех Мязга, керівник проєкту.

Контакти

  • www.pbu2020.eu
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.