bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГІ «Ти можеш врятувати» зібрала перелік всіх ініціатив з боротьби з пандемією

Громадська ініціатива «Ти можеш врятувати» на одному майданчику зібрала максимум актуальних груп, благодійних фондів та волонтерських організацій, які консолідують свої зусилля у час пандемії. Перелік за лінком.

На сайті також налаштовано пошук за регіонами. Ініціативи можна сортувати за видом діяльності, як-то: допомога літнім людям, волонтерство, допомога медикам, освіта тощо. 

Якщо ви хочете внести свій вклад у боротьбу з пандемією коронавірусу - заходьте на сайт та долучайтеся до актуальних ініціатив у вашому регіоні. 

Перелік розширюється щодня. Якщо ви також знаєте організації, які  допомагають українцям у боротьбі з коронавірусом, напишіть на пошту [email protected] або залиште повідомлення на Facebook-сторінці https://www.facebook.com/ucansave2020/.

Ініціативу «Ти можеш врятувати» створено небайдужими коммунікаційниками, журналістами та активістами для боротьби з панічними настроями на тлі пандемії. Ініціатива, зокрема, працює з журналістами, лідерами думок та селебрітіз. 

Партнерами ініціативи вже стали такі організації та компанії, як Пласт, е-спутнік, Pro Bono Club, Нафтогаз та ін. 

Більше інформації на сайті https://ucansave.org.ua/ і Facebook-сторінці https://www.facebook.com/ucansave2020/.

Наша пошта: [email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.