bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Екстрена правова допомога для протидії COVID-19

Карантин — не привід ігнорувати порушення своїх прав і свобод. 

Карантин — не привід ігнорувати порушення своїх прав і свобод. Багато хто зараз опинився у “пастці”. Життя продовжується, і трапляються ситуації, в яких нам потрібна допомога, а більшість установ або не працюють, або ми не маємо можливості до них потрапити. Що ж робити? 

Саме для того, щоб надати доступ до правосуддя людям, яким необхідна консультація спеціаліста, організації Мережі правового розвитку об’єднались у проєкті “Екстрена правова допомога для протидії COVID-19”.*

Тепер кожен має можливість отримати безкоштовно правову консультацію зручним для себе способом: 

  • ОНЛАЙН ЧАТ з черговим юристом:
    7 днів на тиждень, з 10.00 до 16.00.
  • сконтактувати з найближчим до себе офісом: 
    усі контакти на ОНЛАЙН МАПІ

Карантин обмежив нас у пересуванні, але не скасував наше право на отримання правових консультацій. Потурбуйтесь про своє оточення: якщо ви знаєте людей, яким потрібна допомога — поділіться з ними цією інформацією. 

*Проєкт впроваджується ГС “Мережа правового розвитку” у рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.