Бюджети участі: за що і як змагатися, – нова спецтема ГУРТа

ГУРТ розпочинає новий інформаційний сезон і запускає спецтему «Бюджети участі: за що і як змагатися», що триватиме протягом вересня-жовтня 2018 року. Запрошуємо долучатися до обговорення й ділитися власним досвідом у блогах, коментарях та на сторінках наших соціальних мереж (Facebook, Twitter).

У рамках спецтеми ми спілкуватимемося з експертами, розбиратимемося, як працюють бюджети участі в Україна та світі, розповідатимемо про цікаві проекти й успішні кейси.

Якщо у вас є ідеї для матеріалів, що стосуються партиципаторних бюджетів, будь ласка, пишіть їх під цим матеріалом або на електронну скриньку [email protected].

Редакція порталу ГУРТ запропонує інтерв’ю, статті, експертні опитування та огляди, покликані максимально розкрити тему демократичного процесу прийняття рішень, в якому кожен житель населеного пункту має змогу впливати, на що витрачати муніципальний бюджет.

Матеріали за темою:

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Вікторія    14 днів тому   #  

...ніхто не пише про складнощі співпраці ГО з владою по темі Громадського бюджету, я автор проекту, скажу так, це просто жах, ...тотальна непрофесійність менеджменту від влади...та відсікання проектів на ранніх стадіях з темами не комфортними для влади (проекти розвитку демократії), не випустили навіть на голосування , маю висновок про належне доопрацювання проекту, але до чого причепитися таки знайшли...

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   14 днів тому   #  

Добрий день, пані Вікторіє!

Дякуємо за Вашу думку. Якщо Вам є що розказати, будь ласка, підготуйте блогозапис про свій досвід участі в конкурсі Громадської бюджетної комісії. Нашим читачам було б цікаво прочитати/дізнатися про різні аспекти цього процесу.

З повагою,
Катерина

  •   Пiдписатися на новi
Вікторія    14 днів тому   #  

...цікаві проекти -це малювати мурали, фінансувати популістичні речі, болото...

  •   Пiдписатися на новi
Вікторія    14 днів тому   #  

...мій кейс- це не брати участь у конкурсі Громадського бюджету, пуста трата часу та нервів...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.