bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрито реєстрацію на ІІІ Форум практиків партиципації
01.10.2018

Фундація ПАУСІ запрошує авторів проектів, представників органів місцевого самоврядування та громадські організації на ІІІ Форум практиків партиципації. Дедлайн - 8 жовтня 2018 р.

Історія партиципаторного бюджетування в Україні, Грузії та Молдові розпочалася з 2015 року, а у Польщі - із 2011 року. Автори проектів, представники влади, громадських організацій, мешканці вчаться взаємодіяти та будувати нові зв’язки, реалізується все більше ініціатив з поліпшення життєвого простору та вирішення локальних проблем.

Бюджет участі все частіше розглядається, як платформа посилення соціальної згуртованості, реалізації принципів інклюзивності та доступності у громадах. З 2016 року в Україні проводяться міжнародні Форуми, які допомагають шукати відповіді на спільні виклики та розвивати багатонаціональну спільноту практиків партиципації.

 • Перший форум практиків партиципаторного бюджету “Коли містом керують мешканці”,  http://www.pauci.org/news/159
 • Другий форум практиків партиципації “Громадські бюджети від А до Я”, http://pbtime.tilda.ws/

Завдання Форуму:

 • обмінятися кращими практиками, обговорити виклики та поділитися баченням щодо трансформації громадського бюджету;
 • розробити місцеві, національні та міжнародні спільні ініціативи з метою підтримки та розвитку громадського бюджету.

Формат Форуму:

Відкритий простір (Open Space Technology) — методологія проведення зборів, конференцій, стратегічних сесій, громадських обговорень, що починається без заздалегідь визначеного порядку денного і передбачає створення порядку денного учасниками в процесі заходу на засадах самоорганізації. Технологія відкритого простору передбачає такі етапи:вступ фасилітатора, що розкриває правила проведення обговорення;створення порядку денного учасниками;обговорення питань, внесених до порядку денного;презентації підсумків обговорень.Кожен учасник відкритого простору матиме можливість заявити будь-яку тему для спільного обговорення та опрацювання в рамках більшої теми “Підтримка та трансформація процесу громадського бюджету”. Фасилітаторами Відкритого простору виступають фахівці Open Space Works Cooperative.

Учасники Форуму:

Автори проектів, громадські активісти, посадовці, експерти з України, Грузії, Молдови, Білорусі, Польщі, Німеччини; представники фундацій, які підтримують розвиток партиципаторного бюджетування.

Участь у Форумі:

До участі у Форумі запрошені представник громад, які є партнерами організаторів, також частина учасників буде запрошена шляхом відкритого конкурсу, для участі у якому необхідно зареєструватися до 8 жовтня (включно) за посиланням: https://goo.gl/qtKJBB. Про результати конкурсу буде повідомлено 10 жовтня 2018 року електронною поштою.Організатори покривають витрати, що пов’язані з проживанням та харчуванням учасників (учасники із м.Києва проживанням не забезпечуються), транспортні витрати учасникам відкритого конкурсу не відшкодовуються. Поселення учасників передбачається у 1/2/3-місних номерах.

Додаткову інформацію щодо участі у Форумі можна отримати за адресою [email protected].

Місце проведення:

Конференц-хол «Ірпінь», м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118А https://conferencehall.com.ua/

Як доїхати?

Маршрутка № 392 від ст. м. Академмістечко (м. Академмістечко – Ірпінь). Маршрутки ходять кожні 10 – 15 хвилин. Зупинка – 8-лінія.Маршрутка № 395 від ст. м. Оболонь (м. Оболонь – Ірпінь). Маршрутки ходять кожні 15 – 20 хвилин. Зупинка – 8-лінія.

Партнери Форуму:

 • Ірпінська міська рада;Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ;
 • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС);
 • Фонд міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL);
 • Проект «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини;
 • Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»;
 • Open Space Works Cooperative.

Програма Форуму доступна за посиланням: https://goo.gl/rwkQa6

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.