bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ запрошує до участі у вебінарі щодо функціонування бюджетів участі
21.09.2018

27 вересня 2018 року Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з Мережею організацій громадянського суспільства Естонії (NENO) проведе безкоштовний вебінар на тему «Бюджети участі».

Під час онлайн-зустрічі учасники дізнаються про естонський досвід реалізації проектів громадського бюджету та отримають поради, як забезпечити прозорість процесу, а також мобілізувати громаду до участі та голосування.

Спікерки вебінару:

Лііа Хянні, старша експертка Академії електронного управління Естонії, екс-депутатка Парламенту / екс-міністерка реформ Естонії. 

Єлизавета Креньова-Цепілова, експертка Академії електронного управління Естонії, спеціалістка з е-демократії, кандидатка наук. Сфера дослідницьких інтересів: інструменти участі на місцевому рівні, громадські бюджети. З 2012 року менеджерка проекту з впровадження елементів е-урядування в Україні.

Дата: 27 вересня 2018 року

Час: 16:00-17:00 (тривалість 1 год)

Мова: російська

Підключитися до вебінару необхідно в день проведення не пізніше 15:55 (за 5 хвилин до початку). 

Реєструйтеся за посиланням.

Підтвердження реєстрації та інструкції з налаштування комп'ютерного обладнання організатори надішлють учасникам на вказану під час реєстрації електронну адресу.

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.