bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Рецепти успіху внутрішньо переміщених осіб


 

Віталій Бровко: «Хочеш змін – змінюйся сам і змінюй світ навколо себе»

Віталій Бровко ремонтує мобільні телефони, смартфони та інші гаджети. Віталій – професіонал, майстер своєї справи і єдиний спеціаліст у цій галузі в невеличкому райцентрі Борова на Харківщині. 10 років чоловік займався цим на Донбасі, та у 2014-му життя змінилося.

Читати далі...

Вік щастя починається після п’ятдесяти: мешканка Слов’янська ламає стереотипи

В українському суспільстві існує чимало стереотипів щодо людей поважного віку. Однак Наталія Бондаренко своїм прикладом демонструє, що після 50 вік щастя лише розпочинається.

Читати далі...

Родина Решетняк: розвиток громади через карате

До конфлікту на сході України сім’я Решетняк проживала у Макіївці, що на Донеччині. Покинувши рідну домівку, вони розпочали нове життя. Нині у Черкасах Олександр та Марина Решетняк разом з колегою, також переселенцем, відкрили 3 зали школи карате.

Читати далі...

Вікторія Клепініна: «Одне з головних завдань людини - мріяти і втілювати мрії у життя»

Вікторія Клепініна – переселенка, яка розпочала свій бізнес в Києві. Вона поділилася своїми мріями створити компанію, яка б взяла на себе весь тягар побутових проблем.

Читати далі...

Анастасія Лукашевич: «Серед переселенців багато творчих та дієвих людей»

Сьогодні публікуємо розмову із Анастасією Лукашевич, студенткою-переселенкою з Донецька, яка за рік проживання та навчання в Бердянському коледжі стала активною учасницею декількох громадських проектів.

Читати далі...

Катерина Птаха: фотографія як спосіб відкрити світ

Життя Катерини Птахи не можна назвати простим і до початку конфлікту на сході України, який перетворив її рідне місто на зону бойових дій. В результаті вона була змушена покинути Луганськ та шукати себе в чужому місті.

Читати далі...

Вікторія Атанова: покинути Крим та щодня йти до своєї мрії

Авторка цього рецепту успіху народилася та виросла в Криму, але під час анексії переїхала до Львова. Як і чимало інших жителів півострову, котрі перебували на території материкової України, вона вирішила не повертатися додому.

Читати далі...

Життя після переселення: як горлівський підприємець зайнявся свинарством на новому місці

Роками будувати своє щастя, ставити цілі і наполегливо йти до них, підкорювати нові вершини, реально бачити перед собою перспективи завтрашнього дня, а потім, в один момент, втратити все, покинути здобутки, досягнення і почати свій шлях спочатку. Саме в такій ситуації опинилися десятки тисяч українців Донбасу в 2014 році.

Читати далі...

Чому хороші лікарі їдуть з маленьких міст

Лікар-переселенка Інна Сапожак без проблем знайшла престижну роботу в маленькому містечку. Але відсутність інфраструктури і можливостей для професійного зростання змусили її знову пакувати валізи.

Читати далі...

Переселенці зі сходу Марина Брагіна та Кирило Чабанов: «Нас всіх врятує бажання працювати»

у селищі Нежиловичі Макарівського району почали своє нове фермерське життя переселенці з Донецька Марина Брагіна та Кирило Чабанов. Через два роки жителі найближчих сіл та столиці приїжджають до них не тільки за екологічно чистою продукцією, а й за психологічною допомогою.

Читати далі...

Тетяна Войтюк: «Лише добрими справами, допомагаючи іншим, ми лікуємо власні душі»

Тетяна Войтюк зібрала команду, з якою створила два перші мультфільми. Один із них переміг у конкурсі відеороликів на фестивалі імені Марії Примаченко у Краматорську.

Читати далі...

Успішний бізнес від переселенця з Донбасу: суші і піца з доставкою на Харківщині

Оселитися в невеличкому селищі Борова, що на Харківщині, 29-річного Сергія Гомілко разом із родиною змусила війна, яка прийшла в його рідне місто навесні 2014 року і перетворила колись мирні вулиці шахтарського Дзержинська (нині Торецьк) на справжню лінію фронту.

Читати далі...

Вікторія Федотова: «Ці діти вже знали, що таке воля, і в інтернатах утримати їх було неможливо»

Про дітей та мам Донбасу і Дніпра, про перші проекти, переїзд, проблеми переселенців, інтернатні заклади, які калічать, і нові перспективи розповість керівниця МАРТІН-клубу Вікторією Федотовою.

Читати далі...

Галина Костянтинова: «Під час форум-театру глядачі бачать конфлікт і можуть у нього втрутитися»

Галина Костянтинова живе в Запоріжжі вже 2,5 роки, переїхавши сюди з Донецька. Активна громадянська позиція, небайдужість і бажання змін на краще стали причиною того, що нині Галину добре знають як акторку форум-театру. Про своє нове життя вона розповіла Ресурсному центру ГУРТ.

Читати далі...

Фотохудожник-переселенець Олександр Водолазський: «Улюблене заняття відкрило друге дихання»

Вже два роки Олександр із дружиною та тещею живе у Кривому Розі, де остаточно змінив своє багаторічне хобі на професію – з машиніста локомотива перекваліфікувався у фотографа та навіть став автором фотокалендаря «Разом до успіху», надрукованого у Києві.

Читати далі...

ГО «Кримська діаспора»: у часи кризи треба інвестувати в себе

Ті, хто називає себе «Кримською діаспорою», знають не з чуток, як це – стати вимушено переміщеною особою. Проте ці люди змогли не лише дати раду собі, а й активно допомагають тим, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Читати далі...

Тетяна Бондарівська: «Дім там, де знаходиться твоя родина»

Вже майже два роки Тетяна очолює галузь освіти у Борівському районі Харківської області і практично ніколи не згадує про свій статус внутрішньо переміщеної особи ВПО. Своїми секретами звичайного людського щастя вона поділилася з ГУРТом.

Читати далі...

Наталія Щьолокова: «В складній ситуації опинилися не лише внутрішньо переміщені особи, а й держава»

Наталія Щьолокова у 2014 році покинула рідний Стаханів, що в Луганській області, дім, роботу, друзів і поїхала шукати миру та спокою, щоб врешті возз’єднатися зі своєю родиною в 150 кілометрах від зони бойових дій і почати нове життя. 

Читати далі...

Наталія Ярошенко: «Вимушені переселенці та приймаючі громади – це один організм»

Щодо проблем інтеграції ВПО у нові громади розповіла Наталія Ярошенко, засновниця ГО «Переселенці та громади разом». 

Читати далі...

Олег Резанов: «Я забагато зробив заради незалежності, щоб аж так легко здатися»

Цей текст про волю до життя, бо Олег зміг опанувати не одну мову, при цьому достатньо не чуючи звуків і слів, перевтілення «домашньої хворої дитини» на хлопця, здатного самостійно долати життєві труднощі. 

Читати далі...

Рецепт успіху від Ольги Арчибасової, яка переїхала із Донецька

Успіх - у це слово різні люди вкладають різний зміст. Рецепт успіху від Ольги Арчибасової, яка переїхала із Донецька після початку АТО:"Успіх приходить тоді, коли людина займається улюбленою справою". 

Читати далі...  

Світлана Краско: Про бажання творити після пережитої руйнації

Переселенка із Луганська і ветеран АТО Світлана Краско розповіла про бажання творити після пережитої руйнації, про відсутність страху, про продовження боротьби у мирному житті, про свою мрію, народжену від любові до собак і про плани на завтрашній день.

Читати далі...

Олександр Єресько: «Не впадати у відчай, реалізовуватися, продовжувати жити»

Олександр Єресько – переселенець з міста Дебальцеве Донецької області. Через потужні обстріли та наступи бойовиків він залишив власний будинок, роботу, рідне місто. Саме з цього моменту почалося нове життя для нашого героя.

Читати далі....

Анастасія Лукашевич: «Серед переселенців багато творчих та дієвих людей»

Читайте розмову із Анастасією Лукашевич, студенткою-переселенкою з Донецька, яка за рік проживання та навчання в Бердянському коледжі стала активною учасницею декількох громадських проектів.

Читати далі...

Звивистий шлях до власного бізнесу

Керівник компанії  PROACTIV Світлана Горленко розповіла про свою історію успіху.

Читати далі...

Як почати життя спочатку: історія переселенців з Донбасу

Олена з чоловіком Андрієм через війну були змушені покинути свою домівку.

Читати далі...

Любов Гук: коворкінг як місце зустрічі та спілкування однодумців

Любов Гук стала підприємцем рік тому. Зараз їй 25, за плечима – переїзд з Донецька до Ужгорода і створення першого в місті коворкінгу. В рамках проекту «Ви робите – ми розповідаємо» вона поділилася з нами планами на створення простору, який стане місцем зустрічі і спілкування однодумців.

Читати далі...

Ірина Кобзєва: «Крок за кроком – до нових досягнень»

Авторка цього рецепту успіху внаслідок конфлікту на сході України була змушенна покинути рідний Луганськ. Як внутрішньо переміщеній особі їй довелося зіткнутися з багатьма труднощами, однак завдяки наполегливості їй вдалося їх подолати.

Читати далі...

Надихаючи навчаємо: історія тих, для кого викладання є покликанням

Владислава Бандурко та Анастасія Харькова – співзасновниці освітньої студії «NATURE Tutor Group» у Києві, де школярі мають можливість якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та втілити власні мрії у реальність.

Читати далі...

Олена Лозіна: «В нашу квартиру тричі влучали снаряди. Та, дякувати Богові, нас там уже не було»

Історію Олени Лозіної, тендітної молодої жінки, яку війна змусила покинути рідний Донецьк і оселитися в маленькому селищі Борова, що на Харківщині, можна переповідати як приклад життєвого оптимізму, людської стійкості й успішної підприємливості. 

Читати далі...



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.