bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Олександр Єресько: «Не впадати у відчай, реалізовуватися, продовжувати жити»
05.07.2017

Життя переселенців переповнене спогадами, емоціями, враженнями, різноманітними історіями. Одна мить повністю змінила долю багатьох людей. Мешканці Луганської та Донецької області змушені були покинути  домівки та розпочати свій життєвий шлях спочатку.

***

Олександр Єресько – переселенець з міста Дебальцеве Донецької області. Через потужні обстріли та наступи бойовиків він залишив власний будинок, роботу, рідне місто. Саме з цього моменту почалося нове життя для нашого героя.

3 грудня 2014 року Олександр переїхав у місто Попасна Луганської області. Попасна знаходиться на лінії фронту, бойові дії майже кожного дня, але найголовніше, що місто підконтрольне українському уряду. Олександр Єресько розповідає, що в перші дні почував себе незвично, оскільки не мав знайомих. Раніше у Попасній він не бував, тож обстановка була незнайомою.

У таку скрутну годину життя на допомогу приходять друзі. Тож, найкращий друг допоміг йому з житлом та працевлаштуванням. Вже з перших днів перебування в новому місті переселенець приступив до своєї роботи. Олександр Єресько обійняв посаду керуючого у банку. Познайомившись з колективом, він одразу ж почав плідно працювати.

Олександр згадує і нібито проживає всі моменти заново, коли розповідає про свою професійну діяльність впродовж військових дій у Попасній: «Особлива ситуація була взимку 2015 року, коли через ескалацію конфлікту евакуювалися всі банки, і працював лише один банк. Разом з мером міста та його командою ми замовляли гроші з Лиману, щоб фінансово забезпечити мешканців. Великі черги біля банку, обстріли, проблеми з готівкою – все це вдалося нам подолати, пережити. Відповідальність, єдність команди допомогли врятувати, прогодувати населення».

На сьогодні ситуація стабілізувалася, всі фінансові структури відновили свою роботу, але попасняни досі вдячні керуючому банку, що забезпечив грошима навіть у такій жахливій обстановці.

Олександр Єресько має три вищі освіти в галузі фінансів, залізничного транспорту, IT-технологій. Дивовижно, що всі ці напрямки діяльності знадобилися у житті, і завдяки ним вдавалося знаходити роботу в будь-який час. Відпочивати духом і тілом, заряджатися енергією, позитивним настроєм і навіть заробляти гроші Олександру допомагають його хобі й захоплення. «Я дуже полюбляю слухати музику, займатися кулінарією. Вдома вирощував лимони, вони навіть плодоносили, але, на жаль, залишилися в м. Дебальцевому. Взагалі я ремонтник комп’ютерного обладнання, можу все налагодити, відремонтувати. У свій час самостійно зібрав комп’ютер «Радіо 76РК», загалом зробив 54 штуки», – розповідає переселенець.

Олександру Єресько вдалося влаштувати своє життя в Попасній, місто стало для нього другим рідним. «Я серцем тут», – говорить чоловік. Він задоволений тими результатами, які має на даний момент. Але не дивлячись на «нове» життя, він все ж таки згадує про рідне Дебальцеве. Єдина мрія Олександра – повернутися в своє місто, відновити роботу банку, продовжити своє життя в рідній та мирній обстановці. Всім переселенцям Олександр радить не впадати у відчай, реалізовуватися, шукати роботу, продовжувати жити.

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.