bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Місяць організаційного розвитку на порталі ГУРТ
08.02.2016

З 8 лютого по 20 березня 2016 року на порталі ГУРТ тривав Місяць організаційного розвитку. В його рамках ми говорили про необхідність стратегічного планування, залучення й управління ресурсами, секрети якісно складеного проекту.

Редакція порталу ГУРТ підготує корисні поради стосовно менеджменту волонтерських програм, реєстрації ОГС, створення організаційних політик і процедур, запропонує до вашої уваги ще більше можливостей фінансування, навчальних поїздок, стажувань і вакансій у громадському секторі.

Долучайтеся до обговорень, пишіть блоги, коментуйте матеріали, діліться власними досягненнями і досвідом подолання труднощів. Разом ми напрацюємо корисні й актуальні матеріали, що стануть у нагоді організаціям, громадам, громадським активістам і волонтерам, які мають намір надалі розвивати громадянське суспільство України. 

Авторка банера - Олександра Михайлуца

Контакти

Коментарі

Молоканова Валентина   3051 день тому   #  

Дуже цікава тема, оскільки торкається дуже болючих питань нашої дійсності. Чому у нас написано багато стратегій, дорожніх карт, планів реформ та майже жодна з них не була дійсно реалізована. У нас вже створено багато асоціацій, бізнес-інкубаторів та проектних офісів з розвитку, але розвитку немає.
У мене є власні відповіді на всі ці питання, але в коментарях все це не розкажеш...
Основи ціннісно-орієнтованого управління розвитком я викладаю своїм студентам і можу зробити невеличку доповідь (не менше 40 хвилин) на цю тему для бажаючих, якщо буде слушна нагода.
Щодо надання шаблонів стратегій та проектів я звичайно підтримую думку професіоналів:
1. Можна створити типові проекті та використовувати їх лише як учбовий матеріал.
2. Навіть отримавши найкращий план проекту непрофесіонал не зможе його реалізувати. Припустимо, що ви не знайомі із майстерністю швачки, але вам дали чудовий розкроєнний драп. Чи зможете Ви з нього пошити пальто? Скоріше за все ні...
3. Кожен проект має створювати унікальну цінність - типові цінності - це китайський дешевий одяг, який вирішує лише проблему на сьогодні, але завтра вже може розірватися по швах...
Мене дуже тішить те, що всі ці питання почали публічно обговорювати. Будемо сподіватися що за обговореннями почнуться і конкретні дії, що змінять наше життя на краще.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.