bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Cім можливостей для професійного розвитку молоді у громадському секторі
17.02.2016

Професійний розвиток персоналу забезпечить ефективне досягнення цілей будь-якої установи. Добірка ГУРТа допоможе підвищити кваліфікацію молодим представникам ОГС, а також поінформувати про освітні можливості студентів, зацікавлених у майбутній кар’єрі у громадському секторі.

Українська академія лідерства

Унікальна 10-місячна програма за підтримки Western NIS Enterprise Fund - новий формат навчання для випускників середніх шкіл. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Студенти навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів.

Дедлайн: 18 лютого 2016 року 

Детальніше - тут.

Стажування у штаб-квартирі ФНООН

Фонд Народонаселення ООН шукає двох учасників програми стажувань «Молоді інноватори» у Нью-Йорку. Стажерам покривають траспортні витрати, витрати на проживання, соціальне страхування. Учасники стажування отримують стипендії. Стажування відбуватиметься за такими напрямами: HR, фінанси, IT-адміністрування, комунікації.

Дедлайн: 22 лютого 2016 року

Детальніше - тут.

The Humanity in Action Fellowship

Програма стажувань «Humanity in Action» відкрита для українських правозахисників та студентів, які цікавляться темою захисту прав людини. Стажування проходитиме у Варшаві 27 травня – 26 червня 2016 року. У межах стажування студенти дізнаються про національні історії дискримінації та боротьби за права людини, а також різні проблемні питання етнічних меншин. Крім лекційних занять, програма передбачає дискусійні панелі та візити до громадських організацій і меморіалів.

Дедлайн: 23 лютого 2016 року

Детальніше - тут.

Вища політична школа

Центр політичних студій та аналітики оголошує сьомий набір до участі у Вищій політичній школі. Якщо тобі від 18 до 29 років, ти є представником громадської організації, органу студентського самоврядування або просто політично активним громадянином – тобі до нас. В рамках навчання відбудеться серія триденних семінарів у різних регіонах України для 2 груп. В програмі навчання: політичні ідеології, базові цінності,  енергоефективність, правосвідомість, конституційні системи України та інших держав тощо.

Дедлайн: 28 лютого 2016 року 

Детальніше - тут.

Next Generation Women Leaders Program

Міжнародна консалтингова компанія McKinsey & Company, що спеціалізується на вирішенні завдань стратегічного управління. Під час семінару буде обговорюватися вплив жінок-лідерок на суспільство та економіку. Воркшоп відбудеться 12-14 травня у Парижі.  

Дедлайн: 8 березня 2016 року

Детальніше - тут.

Leadership Education and Development Workshop

Україно-британський Сіті Клуб у Лондоні, під егідою Міністерства Освіти і Науки України, запрошує студентів українських регіональних університетів провести два тижні у столиці Великобританії у липні 2016 року. Програма має на меті ознайомити студентів з фаховим середовищем, етикою роботи, культурою ведення бізнесу та системою державного управління у Великобританії. Учасники проекту матимуть змогу завітати до установ державного сектору та органів місцевого самоврядування Англії, а також до провідних компаній світу розташованих у Лондоні.

Дедлайн: 27 березня 2016 року

Детальніше - тут.

Legislative Professional Fellows Program (LFP/PFP)

Програма стажування працівників законодавчої влади, яку фінансує Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США, відкриває свої заявки на осінь 2016 року. Для Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України LFP/PFP має законодавче спрямування і керується Американськими Радами з міжнародної освіти. Молоді професіонали отримають знання щодо американських політичних процесів завдяки короткостроковому стажуванню в місцевих законодавчих органах США, а також в установах державного рівня і некомерційних організаціях, які мають відношення до тематики програми.

Дедлайн: 15 квітня 2016 року

Детальніше - тут.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.