bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір до «Вищої Політичної Школи-2016»
09.02.2016

Центр політичних студій та аналітики оголошує сьомий набір до участі у Вищій політичній школі. Якщо тобі від 18 до 29 років, ти є представником громадської організації, органу студентського самоврядування або просто політично активним громадянином – тобі до нас.

Головні акценти в ході навчання – ціннісні аспекти та якісна політична освіта.

В рамках навчання відбудеться серія триденних семінарів у різних регіонах України для 2 груп. В програмі навчання: політичні ідеології, базові цінності,  енергоефективність, правосвідомість, конституційні системи України та інших держав тощо.

Участь у школі безкоштовна!

До участі запрошуються кандидати від 19 до 29 років, які:

  • Мають досвід роботи у суспільно-політичному або громадському русі;
  • Займають активну життєву позицію;
  • Прагнуть отримати нові знання у сфері суспільно-політичних дисциплін.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • Заповнити Анкету учасника (bit.ly/1SFoM5T), з обов’язково заповненими усіма графами;
  • Надіслати Резюме (bit.ly/1SFoM5T) з фото.
  • Надіслати рекомендацію на фірмовому бланку з печаткою від керівника організації, що рекомендує Вас до участі у проекті.
  • Проаналізуйте уривок з твору Бена Елтона “Сліпа віра” (bit.ly/1KCigK8). Базуючись на даному уривку, напишіть есе на тему «Свобода в інформаційному світі: персональний вибір чи сліпа віра?» (300-500 слів)

Повний пакет документів відсилайте до 28 лютого 2016 року включно на електронну адресу [email protected] . Увага, перед надсиланням документів просимо ознайомитися з рекомендаціями щодо їх оформлення (bit.ly/1K97QSk).

Щоб слідкувати за конкурсом та ознайомитися з результатами відбору підписуйтесь на оновлення facebook-сторінки Центру (bit.ly/CPSAFB)

Навчання в Школі здійснюється за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.