bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

7 платформ для збору коштів на розвиток вашої організації
11.02.2016

Наявність краудфандингових платформ дає можливість знаходити кошти для реалізації своїх ініціатив серед широкого кола однодумців. «Зі світу по нитці – тобі на проект» - так у наш час можна перефразувати відому приказку.

Платформи для збору коштів працюють за схожим алгоритмом: ви презентуєте проект за допомогою цікавого відео, привертаєте увагу людей та отримуєте їхні пожертви. Такий спосіб пошуку фінансування дозволяє неприбутковим громадським організаціям легко привернути увагу людей до важливих питань і заручитися їхньою підтримкою - і моральною, і матеріальною. ГУРТ пропонує ознайомитися із деякими з краудфандингових платформ та скористатися їхньою зручністю та перевагами.

Indiegogo – популярний веб-сайт громадського співфінансування.

Ця краудфандингова платформа спрямована на фінансування абсолютно будь-яких проектів. Indiegogo не встановлює обмежень на типи та тематику проектів. Ресурс є відкритим для користувачів з будь-якої точки світу.

GlobalGiving – це фандрейзингова онлайн-платформа для неприбуткових організацій зі всього світу. Головна мета діяльності GlobalGiving – створювати можливості для перетипу неприбуткових і благодійних організацій зі світовою мережею індивідуальних та корпоративних донорів задля допомоги в пошуку коштів та інформування про локальні проекти. Вибравши проект на платформі, донор може пожертвувати будь-яку суму на його розвиток.

Causes – сервіс для створення онлайн-кампаній з підтримки різних соціальних,

 політичних та екологічних ініціатив.

Causes є майданчиком для створення мережевих кампаній для колективних дій - збору коштів, підписання петицій, привернення уваги до важливих тем сьогодення. Також зручності користування цим ресурсом додає цілковита інтергація в Facebook. 

 

Crowdrise – фандрайзинговий веб-сайт для особистих цілей та благодійності.

Crowdrise спеціалізується на персональному фандрайзингу, заходах зі збору коштів, командному фандрайзингу та спонсорському волонтерству.

Firstgiving - платформа для збору коштів та управління фандрайзинговими кампаніями.

Цей ресурс допомагає НУО збирати необхідні кошти на проекти, а також надає інструменти для управління фандрайзинговою кампанією - планувати, виконувати і оцінювати інтернет-кампанії зі збору коштів.

GoFundMe – платформа для збору коштів для проектів та приватних ініціатив.

Особливістю цього ресурсу є те, що на ньому можна залучати кошти не лише для повноцінних проектів, а і для особистих справ та подій. На GoFundMe залучити кошти можна за допомогою персональної кампанії (збір коштів на абсолютно будь-яку мету), кампанії зі збору коштів на благодійність (гроші передаються благодійній організації раз на місяць) та краудфандингової кампанії «Все або нічого». 

Kickstarter – одна з найбільших у світі краудфандингових платформ. 

Якісне відео, детальний опис та візуалізація проекту допоможуть зацікавити світову спільноту та отримати кошти для реалізації своєї ініціативи. Kickstarter фінансує різноманітні проекти, у 13-ти категоріях: мистецтво, комікс, танець, дизайн, мода, фільми і відео, їжа, відеоігри, музика, фотографія, видавництво, технологія, театр.

Українська Біржа Благодійності – це всеукраїнська соціальна інфраструктура онлайн-благодійності. На сайті ubb.org.ua представлені благодійні та соціальні проекти із різних категорій зі всієї країни. Українські неурядові організації можуть розмістити свої проекти на сайті проекту, де потенційним меценатам буде легко знайти справи, якими вони хотіли б опікуватися, а також отримати повну інформацію і звіти про виконану роботу.

 Спільнокошт на платформі «Велика Ідея» - ефективний механізм для збору коштів на реалізацію різноманітних проектів.

Спільнокошт розміщує інформацію про добре продумані ініціативи  від дієвих громадян. Прикладами цікавих проектів на Спільнокошті є Кінофестиваль Ровер, акція «Зробимо Україну чистою», Арт-пікнік Слави Фролової, Національна (не)конференція EdcampUkraine та багато інших.

Підготувала Анастасія Голуб

 

Контакти

Коментарі

Лариса Польська   3048 днів тому   #  

А чому ані слова про Українську біржу благодійності?

  •   Пiдписатися на новi
Омельченко Валерія   3047 днів тому   #  

Пані Ларисо, про благодійний проект "Мобільну скарбничку" ми ще згадуватимемо при нагоді у наших матеріалах.

Дякуємо за інтерес до публікацій ГУРТа.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Бованенко   1750 днів тому   #  

які іноземні платформи співпрацюють з Україною???? Ті що зазначені в переліку не працюють з Україною, необхідно мати рахунок в тих країнах з ким вони співпрацюють(((

  •   Пiдписатися на новi
Борис Ткачук   1170 днів тому   #  

в Україні провалений краудпродюсинг :(

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.