bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Добірка актуальних можливостей працевлаштування у громадських організаціях

Зібрали для вас свіжі вакансії у «третьому секторі». Надсилайте резюме та знаходьте роботу, що зачекалася саме на вас!

 

ПРООН Україна оголошує конкурс на посаду національного консультанта з питань комунікацій для Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування. Обов'язки: огляд основних документів, наданих ПРООН та Парламентським комітетом, складання щомісячних і щоквартальних планів, розробка стратегії видимості та інформування для комітету та відповідного плану дій, підтримка його втілення тощо. Дедлайн – 26 листопада 2019 року.
 

Асистент/-ка працюватиме в київському офісі інформаційно-координаційного хабу програми House of Europe. Обов'язки: підтримка підготовчої та планувальної діялності, планування регіональних заходів, допомога в перевірці документів, бюджентів, планів, складання звітів, внесення даних в систему бюджетування тощо. Дедлайн – 27 листопада 2019 року.

 
 
«Карітас-Спес Україна» шукає фасилітатора для розробки стратегічного плану на 2020-2023 роки. Обов'язки: підготовчі роботи, розробка ТЗ, проведення сесії стратегічного планування з Національним офісом «Карітас-Спес Україна», сесії для місцевих директорів, аналіз їх результатів, розробка опитувальників для єпископів, жертводавців, місцевих громад, аналіз результатів опитування, проведення фінального семінару. Дедлайн – 28 листопада 2019 року.
 

В межах діяльності USAID з економічної стійкості є підвищення загальної економічної стійкості Східної України потрібен фахівець для допомоги старшому менеджеру з інфраструктури. Обов'язки: ведення, обробка та впорядкування документів з проектування, закупівель, моніторингу будівництва та інших, пов'язаних з інфраструктурними проектами ERA, ведення, організація та архівування інформації для участників проектів, планування відвідування майданчиків, зустрічей, конференц-дзвінків тощо, підтримка в координації та безперебійної роботи інфраструктурної програми ERA. Дедлайн – 30 листопада 2019 року.
 

Потрібен у проект USAID «Економічна підтримка Східної України». Обов'язки: cпівпраця з консультантами, комітетами стратегічного планування та посадовими особами місцевого самоврядування для пошуку ресурсів для впровадження, сприяння співпраці з органами влади, підготовка аналітичних звітів, комунікаційних матеріалів, координація з комунікаційною командою, допомога у зборі даних, інтерв'ю, опитувань, допомога в підготовці презентацій, тижневих звітів, протоколів зустрічей. Дедлайн – 30 листопада 2019 року.


«Medecins Sans Frontieres-Belgium» шукає спеціаліста з логістики. Обов'язки: планування руху транспортних засобів, відстеження поїздки, заходи безпеки, відстеження споживання запасів, палива, мастильних матеріалів, перевірка та обслуговування приміщень та потужностей фонду, обслуговування логістичного обладнання для холодового ланцюга, енергетики, ІТ та радіозв'язку, підтримка фонду запасів для роботи офісу і витратних матеріалів, підготовка замовлень, заповнення транспортних накладних тощо. Дедлайн – 3 грудня 2019 року.
 

«Medecins Sans Frontieres-Belgium» шукає перекладача. Обов'язки: переклад на обговореннях, зустрічах з/на англійську мову, переклад документів, забезпечення конфіденціності, нейтральності і точності перекладів, виконання адміністративних завдань (організація зустрічей, ведення протоколів), зворотний зв’язк з керівником після заходів, допомога у написанні звітів, інформування міжнародних співробітників про місцеві звичаї, традиції тощо. Дедлайн – 3 грудня 2019 року.
 

Центр спільних дій (Центр UA) – це неприбуткова організація, яка поєднує в собі аналітично-адвокаційне крило та моніторинговий хаб, відкрив посаду графічного дизайнера. Обов’язки: створення графічного дизайну маркетингових/брендингових матеріалів, інфографік, графічної продукції для веб-сайту та соціальних мереж, оформлення полісі-брифів та інших аналітичних матеріалів, друкованих посібників та їхніх онлайн-версій. Дедлайн – 5 грудня 2019 року.
 

БО «БТ «Мережа ЛЖВ» м. Львів» запрошує відповідального, комунікабельного, ініціативного фахівця з системи Prozorro. Обов'язки:  моніторинг електронних закупівель, комунікація з партнерами, зустрічі зі стейкхолдерами, участь у зустрічах стейкхолдерів щодо висвітлення діяльності організації, співпраця із залученими експертами, формування та розрахунок пропозицій в цільові програми, адвокаційна діяльність.
 

Українська академія лідерства шукає енергійного фахівця для роботи з молоддю. Обов'язки: наставництво, проведення бесід, формування та моніторинг планів особистісного розвитку, створення/адаптування програми фізичного розвитку в осередку, моніторинг і коригування дій, управління департаментом фізичного розвитку, менторство планів фізичного розвитку та волонтерських проектів, комунікація із викладачами.

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  • info@gurt.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.