Добірка найкращих вакансій для активних громадян

Відкривайте для себе нові кар’єрні можливості у громадському секторі. ГУРТ підготував для Вас добірку актуальних вакансій від провідних організацій громадянського суспільства.

Регіональний бухгалтер проекту (Київ)

Обов'язки: проект-менеджмент, моніторинг та звітність. Дедлайн - 19 лютого 2018 року.

Регіональний координатор проекту

Обов'язки: проект-менеджмент, моніторинг та звітність, навчання та професійний розвиток команди проекту. Дедлайн - 19 лютого 2018 року.

Вакансія на посаду адміністративного асистента

Обов'язки: допомога у повсякденній роботі команди, веденні документації, прийом телефонних дзвінків та електронної пошти. Дедлайн - 19 лютого 2018 року.

SMM-менеджер/менеджерка в ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» (Львів)

Обов'язки: розробка медіастратегії для соціальних мереж; менеджмент контенту сайту: оновлення і написання новин; формування інформаційних розсилок; проведення аналітики. Дедлайн - 19 лютого 2018 року.

Старший консультант / Lead Consultant (повна зайнятість у Варшаві)

Обов'язки: реалізація міжнародних проектів для державних установ та приватного сектора в Польщі та за кордоном відповідно до узгоджених річних цілей; створення портфоліо клієнтів та партнерів, побудова відносин для забезпечення довгострокового співробітництва та спільних заходів. Дедлайн – 20 лютого 2018 року.

IFES шукає тренера з розробки та втілення програми тренінгів (Київ)

Обов'язки: Розробка концепції проекту «Навчання журналістів-розслідувачів у сфері політичного фінансування». Допомога у підборі тренерів для регіональних тренінгів. Розробка навчальної програми для регіональних тренінгів. Участь у тренінгу для тренерів. Дедлайн – 20 лютого 2018 року.

IFES шукає кваліфікованого фахівця з закупівель

Обов'язки: управління контрактами; визначення та дослідження потенціалу нових постачальників; керування всіма процесами, пов'язаними з контрактами та платежами. Дедлайн – 22 лютого 2018 року.

БО «Позитивні жінки» шукає керівника проекту

Обов'язки: здійснювати загальне керівництво проектом “Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ”. Аналізувати загальні ресурси та етапи виконання проекту.  Визначає ресурси,  які  мають  бути задіяними для реалізації робіт проекту. Керувати персоналом проекту та залученими фахівцями. Дедлайн – 22 лютого 2018 року.

Тендер з розробки адвокаційної стратегії

Обов'язки: розробка адвокаційної стратегії. Дедлайн – 23 лютого 2018 року.

Фахівець з регіонального розвитку в команду «Україна без тортур»

Обов'язки: розбудова мережі членів організації; супровід розвитку мережі відокремлених підрозділів організації; комплексе вивчення та аналіз діяльності громадських моніторів в областях. Дедлайн – 23 лютого 2018 року.

«Тексти» запрошують в команду. Вакансія асистента проекту

Обов'язки: Адмістрування документообігу в межах проекту, контроль вхідної та вихідної документації. Ведення організаційного календаря, системи обліку робочого часу персоналу. Переклад матеріалів проекту з української на англійську мову. Дедлайн – 23 лютого 2018 року.

Тендер для тренерів на проведення тренінгів для ОГС

Обов'язки: розробка та проведення дводенних тренінгів для 20-25 представників громадських організацій. Дедлайн – 24 лютого 2018 року.

Центр Громадянських Свобод шукає PR-менеджера/ку з функціями SMM

Обов'язки: підтримка контактів з українською та іноземною пресою; організація заходів для преси; підготовка анонсів та пост-релізів; ведення бази контактів. Дедлайн – 25 лютого 2018 року.

Продукт-менеджер для веб-порталу з експорту до Офісу з просування експорту

Обов'язки: стратегічне планування, узгодження розробки всеосяжного та зручного веб-порталу, завдяки якому український малий та середній бізнес зможе отримувати інформацію про можливості, доступні для сприяння експортній діяльності. Дедлайн - 25 лютого 2018 року.

Інтерньюз-Україна шукає консультантів з цифрової безпеки

Обов'язки: проведення тренінгів  з цифрової безпеки, орієнтованих на потреби цільової аудиторії; розробка програми навчання з цифрової безпеки, який буде розповсюджений онлайн за умовами ліцензії GNUv3; проведення цифрового аудиту, формування рекомендацій, а також супровід їх імплементації в 5 українських ЗМІ. Дедлайн - 25 лютого 2018 року.

Фахівець у сфері розвитку інституційної спроможності та розвитку лідерства

Обов'язки: надання послуг у сфері розвитку інституційної спроможності та розвитку лідерства. Дедлайн - 26 лютого 2018 року.

Консультант з розробки посібника для педагогічних працівників

Обов'язки: Консультант буде розробляти посібник під супроводом Головного фахівця Програми Захисту ДРБ. Дедлайн - 26 лютого 2018 року.

Соціальний працівник для БО «РОКАДА»

Обов'язки: надання біженцям консультаційних послуг щодо їх соціальних прав; консультування вразливих категорій біженців; робота з біженцями, які були жертвами насилля чи тортур до прибуття в Україну. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Асистент/-ка проектів у ГО «Вектор прав людини»

Обов'язки: наповнення сайту та сторінок у соціальних мережах новинами про результати виконання завдань проектів; організація тренінгів, зустрічей, заходів для медіа, круглих столів; організація підготовки, розробки та виготовлення інформаційних матеріалів. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Соціальний працівник у БО «100 відсотків життя. Київський регіон» (Київ)

Обов'язки: консультування клієнтів стосовно усіх аспектів життя з ВІЛ; мотивування клієнтів до початку прийому АРТ; формування прихильності до АРТ та медичних послуг. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Офісний / Адміністративний координатор в MSH (Київ)

Обов'язки: адміністративна підтримка менеджера організації для забезпечення ефективної та безперебійної роботи офісу; надання логістичної підтримки для відряджень персоналу та консультантів; виконання загальних адмінстративних функцій; допомога у проведенні конференцій, семінарів та інших заходів. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

PR координатор в Центр розвитку лідерства

Обов'язки: формувати інформаційнії кампанії та одночасно супруводжувати декілька інформаційних проектів; готувати та розміщувати у медіа та соцмережах новинні повідомлення, релізи, анонси, та ін.; вести онлайн-активності: контент менеджмент, онлайн PR, SEO, SMM, рекламні кампанії, e-mail-листування, копірайтинг, аналітика, аналіз ринку та конкурентів. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Проект USAID «Розвиток Донбасу» шукає фінансово-адміністративного менеджера (Київ)

Обов’язки: здійснювати нагляд за адміністративними аспектами проекту, контролювати закупівлю товарів, оренду офісних приміщень, наглядати за грантами і контрактами, здійснювати моніторинг бюджету та витрат. Дедлайн - 1 березня 2018 року. 

Офіс-менеждер у ГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» 

Обов’язки: організація життєдіяльності офісу, здійснення закупівель, фінансова звітність. Організація зустрічей та перебування іноземних гостей МЦРЛ в Україні. Забезпечення  технічної  сторони проведення  тренінгів, конференцій, круглих столів, зустрічей тощо. Дедлайн - 1 березня 2018 року. 

Юридичний та регуляторний експерт

Обов’язки: робота буде пов'язана з наступними аспектами українського фінансового сектору: ринки капіталу / фінансові інструменти; небанківські фінансові установи; цифрові фінанси / банківська справа; фінансовий захист споживачів. Дедлайн - 1 березня 2018 року. 

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій шукає асистента проекту

Обов’язки: загальне діловодство та допомога в управлінні проектом; підготовка документів для публікації; допомога під час підготовки спеціалізованих заходів. Дедлайн - 1 березня 2018 року.

Проект USAID «ВзаємоДія» шукає керівника департаменту комунікацій

Обов’язки: управління та координація технічних груп, включаючи персонал проекту та місцевих партнерів. Розвиток та підтримка міцних зв'язків та співпраці з партнерами, бенефіціарами та зацікавленими сторонами. Реалізація завдань проекту у підтримці Уряду України у розробці та впровадженні стратегії та плану антикорупційної комунікації. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Проект USAID «ВзаємоДія» шукає менеджера із залучення громадськості

Обов’язки: розвиток та підтримка співпраці з партнерами, бенефіціарами та зацікавленими сторонами та залучення їх до діяльності SACCI. Сприяння створенню мережі співпраці між неурядовими акторами, які працюють у сфері, пов'язаній з антикорупційною діяльністю. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Фахівець з розробки проектів та звітності

Обов’язки: Підтримувати зв'язок з програмою Місії та членами команди, а також командою програм HQ, щоб забезпечити відповідність та технічну підготовку розроблених пропозицій. Забезпечувати координацію між програмами та групами МіО заради своєчасного отримання та розгляду пропозицій проекту. Включати досвід попередніх заходів у нові пропозиції. Дедлайн - 31 березня 2018 року.

Експерти з питань регіонального та місцевого врядування на Донбасі (для проекту USAID)

Новий Проект USAID з розвитку Донбасу шукає технічних експертів з питань регіонального та муніципального врядування, управління державними установами, надання послуг (адміністративних, соціальних, муніципальних) , участі громадян у місцевому врядуванні,соціального підприємництва та звязків з громадськістю. Дедлайн – 1 травня 2018 року.

ГО «Громадське телебачення» шукає фінансового менеджера

Обов’язки: організація роботи фінансового напрямку організації; формування консолідованого бюджету організації; формування та перевірка бюджетів окремих проектів.

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  • [email protected]
  • (044) 296 10 52
  • https://www.gurt.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.