БО «Позитивні жінки» шукає керівника проекту

Благодійна організація «Позитивні жінки» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника проекту. Дедлайн - 22 лютого 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Завданнями проекту є: 

 1. Спрямувати пріоритети національної політики на задоволення потреб в сфері сексуального і репродуктивного здоров’я жінок, які живуть з ВІЛ. Підтримати закони, політики та інструкції, які базуються на гідності, повазі і недискримінації жінок, які живуть з ВІЛ.
 2. Підвищувати і підтримувати здатність представниць спільноти жінок, які живуть з ВІЛ, ефективно брати участь в радах, комітетах і робочих групах з формування національної та місцевої політики, дизайні програм та моніторингу заходів у відповідь на епідемію ВІЛ.
 3. Створити і розширити можливості для значущої участі жінок, які живуть з ВІЛ, в процесах прийняття рішень та плануванні програм у сфері СРЗ, гендерної рівності та прав людини.
 4. Розвивати потенціал та експертизу жінок-лідерок для розвитку сервісів та здійснення адвокації на обласному і міському рівні. Підтримувати інституційний розвиток та побудову ефективного менеджменту, зовнішніх і внутрішніх комунікацій БО «Позитивні жінки».
 5. Розширити доказову базу про взаємозв’язок ВІЛ, гендерної рівності, сексуального і репродуктивного здоров’я та прав людини жінок, які живуть з ВІЛ, на усіх етапах життя.
 6. Всебічно сприяти процесу ратифікації Україною Стамбульської конвенції та запровадженню системи надання допомоги людям, які пережили насильство.

І. Основні обов’язки кандидатки(а):

-          Здійснює загальне керівництво проектом “Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ” згідно із затвердженим робочим планом,  встановленими термінами виконання та вимогами Мережі ЛЖВ. 

-          Аналізує загальні ресурси та етапи виконання проекту.  Визначає ресурси,  які  мають  бути задіяними для реалізації робіт проекту.

-          Керує персоналом проекту та залученими фахівцями.

-          Узагальнює робочі матеріали проекту, керує складанням описових звітів за етапами робіт та завдань проекту.

-          Керує підготовкою до видання текстів публікацій, які є результатами роботи, досягнень, досліджень та розробок.

-          Популяризує отримані результати, виступаючи з доповідями на конференціях, семінарах, готує публікації та презентації.

-          Сприяє розвитку творчої ініціативи співробітників, підвищенню кваліфікації персоналу та найманих фахівців.

-          Здійснює операційне управління проектом: проведення робочих зустрічей, планування, контроль виконання робочого плану, моніторинг виконання бюджету проекту.

-          Систематично звітує керівнику організації про стан виконання завдань проекту.

ІІ. Вимоги до кандидаток(ів):

-          Має щонайменше 3-річний досвід роботи в неурядовому секторі у сфері ВІЛ-інфекції та СНІДу, громадського здоров’я, прав людини, мобілізації представниць(ків) громадянського суспільства;

-          володіє навичками ведення аргументованого діалогу з представниками державного сектору;

-          обізнана(ний) з проблемами та нагальними потребами спільноти ВІЛ-позитивних жінок в контексті протидії дискримінації та її взаємозв’язку з проблематикою гендерної рівності;

-          вільно володіє навичками роботи з ПК, електронного листування, програмами Word,  Excel, українською та російською мовами;

-          має повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за фахом - не менше 3 років.

Заохочуються заявки від жінок, які живуть з ВІЛ та представниць ключових груп, які мають необхідну кваліфікацію.

III. Терміни, зайнятість та умови оплати:

Тип договору: строковий.

Термін дії договору: 9 місяців з можливістю продовження.

Зайнятість: 100%.

Розмір оплати праці: за результатами співбесіди.

IV. Перелік документів, які необхідно подати на конкурс:

 1. Резюме кандидатки (українською чи російською мовами).
 2. Мотиваційний лист, в якому вказати підтверджений досвід/навички кандидатки(а) по кожному з пунктів 2ого розділу оголошення «Вимоги до кандидаток».

Документи подаються в електронному вигляді на адресу Олени Стрижак elenas@ukr.net з поміткою в темі листа «Ref: назва посади та ваше прізвище».

Увага! Кінцевий термін подання документів: 22 лютого 2018 року.

Реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Контакти

 • ВБО «Позитивні жінки»
 • elenas@ukr.net
 • 067 799 56 76
 • https://www.women-union.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.