bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


ГРУПОВА СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ (ГСПР)

 

НАША СТОРІНКА В INSTAGRAM

 

Уже понад 15 років Ресурсний центр ГУРТ працює з груповою соціально-психологічною реабілітацією (ГСПР, групи самодопомоги). Цей формат соціальної роботи неодноразово доводив свою ефективність, що підтверджується як досвідом світової спільноти, так і нашою, українською практикою.

Групи соціально-психологічної реабілітації – це добровільні об’єднання людей, активність яких спрямована на подолання особистих психологічних проблем, зокрема тих, що викликані соціальними чинниками (вимушений переїзд, втрата засобів до існування, зміна соціального статусу тощо). Учасники групи діляться своїми переживаннями і таким чином підтримують один одного, терапевтичний ефект досягається через цю взаємопідтримку.

 
З 2012 року ГУРТ провів сім всеукраїнських шкіл самодопомоги для менеджерів, організаторів і фасилітаторів груп самодопомоги. Після початку війни у 2014 році ми пріоритетно займалися підтримкою груп для осіб, які постраждали від вторгнення. Повномасштабні воєнні дії, які розпочалися 24 лютого 2022 року, посилили нашу роботу в цьому напрямі, оскільки дуже велика кількість людей потребувала (і потребує досі) психосоціальної підтримки. Ми працюємо в тісній співпраці з регіональними громадськими організаціями, які розділяють наші цінності та розуміють потенціал групової соціально-психологічної реабілітації.
 
Наразі діяльність з розвитку ГСПР здійснюється за підтримки Уряду Швеції та Національного фонду демократії (NED).
 Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.