bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Неурядові та міжнародні організації відкривають нові робочі місця

Знову п'ятниця, а отже – великий вибір нових можливостей працевлаштування. Бажаємо знайти саме те, що вам потрібно!
 
Більше можливостей для працевлаштування – у розділі «Вакансії»
 
 
Обов'язки: ведення сторінок Центр UA в соціальних мережах, медіапланування контенту та пропозиції із просування матеріалів, адаптація матеріалів Центр UA під формати соцмереж, модерація, комунікація з аудиторією, підвищення активності підписників, допомога у впровадженні комунікаційної стратегії. Дедлайн – 5 грудня 2019 року.
 
Менеджер з грантів та субпідрядів
Chemonics International Inc. шукає менеджера з грантів та субпідрядів. Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) покликаний зміцнити зв’язок та довіру між громадянами та урядом на сході України. Обов'язки: управління та нагляд за грантовими та субпідрядними активностями, підготовка та оновлення місцевих схем надання грантів та субпідрядів, налагодження та/або ведення системи відстеження річних програмних звітів, запитів подання заявок та пропозицій, коснсультування щодо грантових механізмів для конкретних програмних заходів, аналіз заявок та пропозицій тощо. Дедлайн – 6 грудня 2019 року.
 
Виконавчий директор
Zaborona (ГО Крос Медіа) оголошує конкурс на посаду Виконавчого/ї  директора/ки. Обов'язки: побудова внутрішнього менеджменту, фінансової моделі і системи відносин згідно зі стратегією компанії, стратегічні зовнішні комунікації, стратегічне планування, Звітність перед компанією, контроль за виконанням завдань і цілей, залучення коштів та інших ресурсів (навчальних, інформаційних, матеріальних і т.д.) для розвитку організації, участь в написанні проектних пропозицій, ділова комунікаціа з партнерами. Дедлайн – 8 грудня 2019 року.
 
Водій з власним автомобілем
Проект USAID оголошує набір на вакантні посади водіїв. Міста діяльності – Краматорськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк з можливими виїздами в інші області України. Вимоги: стаж від 5 років безаварійного керування, відмінне знання ПДД, будови автомобілю, а також порядку технічного обслуговування, досвід водіння по дорогах Донецької, Луганської та Запорізької областей, вміння орієнтуватися на дорогах, користуватися картами і GPS. Вітається знання англійської мови. Дедлайн – 10 грудня 2019 року.
 
Консультант з питань здорового способу життя
Благодійний фонд «Лікарі без кордонів-Бельгія» відкриває вакансію в Сєвєродонецьку. Обов’язки: візити до «кабінетів довіри» та центрів первинної медичної допомоги трьох районів Луганської області, ведення пацієнта на рівні громади, медичний супровід після виписки, участь в підвищенні обізнаності та зменшенні стигматизації, медичній просвіті бенефіціарів, забезпечення прихильності до лікування, співпраця зі співробітниками МОЗ, лікарями та медсестрами тощо. Дедлайн – 10 грудня 2019 року.
 
Редактор зі знанням англійської мови на рівні носія
Фонд «Євразія» запрошує на роботу англомовного редактора в проект «Прозорість та підзвітність у програмі державного управління та послуг» (TAPAS). Обов'язки: вичитка, рерайт та/або редагування звітів TAPAS, узгодження правок, уточнення змісту з колегами в Києві, редагування документів інших програм за потреби залдя їхнього кращого сприйняття читатчем. Дедлайн – 10 грудня 2019 року.
 
Консультант з питань громадянської освіти в IFES
Фахівець тісно співпрацюватиме з Міжнародним фондом виборчих систем (IFES) в Україні та надаватиме послуги в рамках компоненту громадянської освіти та демократії для вищої школи. Серед обов'язків: розробка та реалізація програми розвитку тренерів, визначення їхніх навчальних потреб та підтримка, тренінги для тренерів, виявлення потреб викладачів університетів у тренінгах/перепідготовках та їх підтримка, підготовка та перепідготовка вчителів, опитування та фокус-групи, тощо. Дедлайн – 11 грудня 2019 року.
 
Бухгалтер
Благодійна організація «Позитивні жінки» оголошує конкурс на посаду бухгалтера. Обов'язки: бухгалтерський та податковий облік, податкова та бухгалтерська звітність, податкове планування, складання проектних бюджетів, планування витрат та постійна комунікація з донорськими організаціями, перевірка правильності нарахування заробітної плати, оформлення первинних документів, перевірка звітів консультантів, звіти донору. За умов однакового досвіду, який відповідає загальним вимогам конкурсу, перевага надаватиметься жінкам, які живуть з ВІЛ. Дедлайн – 20 грудня 2019 року.
 
Фандрайзер (акаунт-менеджер)
Благодійний фонд «Школа майбутнього» шукає фандрайзера. Обов’язки: підтримка постійного контакту , побудова довгострокових та довірливих відносин з партнерами фонду, своєчасне та успішне виконання домовленостей, пошук можливостей для нових проєктів, активна участь у пошуку та залучені нових партнерів, вирішення конфліктних ситуацій, розрахунок та аналіз показників.
 
Бухгалтер благодійної організації
БО БФ «Карітас Сєвєродонецьк» запрошує на роботу цілеспрямованих відповідальних кандидатів з досвідом роботи у неприбутковому секторі, які розділяють цінності прозорого та підзвітного благодійництва. Обов'язки: підготування проектної фінансової звітності, робота з первинною документацією, ведення бухгалтерського обліку в 1-С, банківські платежі, податкова звітність.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.