bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Добірка можливостей працевлаштування

Актуальні вакансії цього тижня вже чекають на вас у нашій свіжій добірці можливостей!

Бухгалтер у БФ «Стаблізейшен суппорт сервісез»

Основні обов’язки: ведення бухгалтерського обліку, проведення ефективних та прозорих закупівель витратних матеріалів та послуг, ведення обліку фінансової документації, складання щомісячних та фінальних фінансових звітів.

Дедлайн – 10 червня 2019 року.

FREE ZONE шукає головного бухгалтера

Основні обов’язки: ведення бухгалтерського обліку, організація роботи бухгалтерської служби, контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій, забезпечення фінансової звітності.

Дедлайн - 11 червня 2019 року, 18:00.

Аналітик даних проекту HealthLink (фахівець) відділу інноваційних програм

Основні обов’язки: збір, обробка та аналіз даних для подальшої оцінки ефективності інтервенцій проекту; підготовка частин операційного плану впровадження проекту; здійснення статистичного аналізу даних; аналіз галузевої статистики і вторинної інформації.

Дедлайн – 12 червня 2019 року.

Офіс - менеджер (Харків)

Основні обов’язки: підтримка ефективної роботи офісу, тісна співпраця з центральним офісом установи у Києві, підтримка в організації та матеріально-технічної підготовки заходів.

Дедлайн – 13 червня 2019 року.

Аналітик з питань безпеки - Deputy Monitoring Officer

Основні обов’язки: моніторинг подій у зоні конфлікту, збір детальної інформації про всі інциденти, забезпечувати організацію інформацією щодо заходів безпеки.

Дедлайн – 13 червня 2019 року.

Друга хвиля прийому документів до Команди підтримки реформ при МОН України

Основні обов’язки: різні для різних позицій.

Дедлайн – 14 червня 2019 року.

Координатор проекту (провідний фахівець) відділу адвокації

Основні обов’язки: здійснювати загальне управління проектом “Сталість послуг для ключових груп населення в регіоні Східної Європи і Центральної Азії”; забезпечувати координацію дій основних виконавців проекту, в рамках виконання програмної діяльності; дійснювати планування та координацію діяльності і заходів згідно робочого плану.

Дедлайн – 14 червня 2019 року.

Менеджер проектів в Агенцію розвитку локальних медіа «Або»

Основні обов’язки: підготовка грантових заявок та звітів для ключових міжнародних донорів, ведення проектів, ведення проектної документації, комунікація з донорами.

Дедлайн – 15 червня 2019 року.

Finance Manager

Основні обов’язки: фінансовий аналіз, фінансовий менеджмент конкретних проектів, стратегічне планування, розробка бюджету, аудит і фінанси, розробка політики та процедур, контроль витрат програми.

Дедлайн – 17 червня 2019 року.

Livelihoods Officer (Слов’янськ)

Основні обов’язки: забезпечення комунікації із зацікавленими сторонами, такими як місцеві НУО, які обслуговують уразливі верстви населення Донецької та Луганської областей, а також державні навчальні заклади, напр. технікуми, коледжі.

Дедлайн – 17 червня 2019 року.

Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ) шукає Асистента з досліджень (офіс у м. Києві)

Основні обов’язки: надання допомоги і підтримки програмному персоналу МРІ та Спеціалісту з моніторингу та оцінювання, створення та редагування документів англійською та українською мовами.

Дедлайн – 18 червня 2019 року.

Асистент програм для роботи з молоддю (Київ)

Основні обов’язки: надання допомоги та підтримки програмному персоналу та програмній діяльності МРІ, надання матеріально-технічної підтримки в організації навчальних заходів МРІ по всій Україні.

Дедлайн – 18 червня 2019 року.

Human Resources & Organisation Development Advisor

Основні обов’язки: впровадження та моніторинг глобальних та регіональних стандартів, політики та керівних принципів HR з метою розвитку національного лідерства.

Дедлайн – 20 червня 2019 року.

Асистент проектів - Український інститут міжнародної політики

Основні обов’язки: допомога головному експерту проекту в реалізації завдань проекту, технічна організація заходів в рамках проекту, комунікація з учасниками та експертами проекту, виконання  календарного плану проекту, участь у підготовці програм та плануванні заходів в рамках проекту.

Дедлайн – 20 червня 2019 року.

Senior Finance & Grants Officer

Основні обов’язки: підготовка усіх платежів, підготовка грантових заявок, фінансова звітність, допомога в адміністративній роботі офісу.

Дедлайн – 20 червня 2019 року.

Project Coordinator, Severodonetsk

Основні обов’язки: визначення завдань, налагодження ефективного робочого процесу, співпраця з відділом управління персоналом, співпраця з відділом закупівель.

Дедлайн – 30 червня 2019 року.

Контакти

  • info@gurt.org.ua
  • Ресурсний центр ГУРТ
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.