bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Добірка вакансій для агентів змін

Зібрали для вас найцікавіші вакансії цього тижня. Бажаємо успіхів у пошуку роботи вашої мрії!

IFES шукає Youth Coordinator

Основні обов’язки: сприяння впровадженню курсу IFES «Демократія: від теорії до практики» та координація навчальної кампанії виборців у вищих навчальних закладах України.

Дедлайн – 4 червня 2091 року.

WWF шукає менеджера з маркетингу та комунікацій

Основні обов’язки: посилення та забезпечення ефективної маркетингової та комунікаційної роботи в українському офісі WWF, ґрунтуючись на глобальних та регіональних стратегічних цілях.

Дедлайн – 5 червня 2019 року.

Legal Adviser (програма U-LEAD з Європою, GIZ)

Основні обов’язки: консультування щодо правових параметрів процесу децентралізації та реформування регіональної політики в Україні, консультування дирекції Програми, співпраця з експертами з правових питань.

Дедлайн – 6 червня 2019 року.

National Programme Officer on Drug Dependence Treatment and Care (UNODC)

Основні обов’язки: впровадження та повсякденне управління Програмою Drug Dependence Treatment and Care в Україні та фінансуванням діяльності проекту в Україні.

Дедлайн – 7 червня 2019 року.

ПРООН в Україні Field Associate

Основні обов’язки: підтримка координації гуманітарної допомоги з боку національних та міжнародних партнерів; надавати підтримку НУО, ООН та національним та місцевим органам влади; підтримувати розробку спільних оперативних даних; контролювати показники раннього попередження та допомагати у підготовці звітів.

Дедлайн – 7 червня 2019 року.

SMM-координатор для проекту UkraineWorld

Основні обов’язки: працювати зі сторінкою UkraineWorld у Facebook та Twitter, публікувати матеріали та генерувати трафік на веб-сайт проекту UkraineWorld, працювати з розсилками в MailChimp, запускати онлайн-рекламу у Facebook, Twitter, YouTube, пошукових мережах.

Дедлайн – 7 червня 2019 року.

Асистент/ка програм

Основні обов’язки: організовувати забезпечення проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів, асистувати у стратегічному плануванні, вести асистентську роботу за проектами, підтримувати роботу офісу.

Дедлайн – 9 червня 2019 року.

Грант-менеджер/ка для проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» (FST)

Основні обов’язки: управління та адміністрування грантів організації, контроль за дотриманням політики донорів.

Дедлайн – 10 червня 2019 року.

Експерт до Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх

Основні обов’язки: виконання та супровід покладених на робочу групу завдань та функцій, розподіл обов’язків між учасниками групи, контроль виконання ними своїх завдань; виконання завдань, покладених на МКР, щодо формування державної політики у сфері юстиції для дітей.

Дедлайн – 10 червня 2019 року.

Асистент проекту «Щедрий Вівторок» (глобальної ініціативи Giving Tuesday) в Україні

Основні обов’язки: залучення нових учасників до проекту, розбудова зв’язків і підтримка комунікації з партнерами в регіонах, участь у розробці та реалізації активностей проекту на національному та регіональному рівнях, адміністрування проекту.

Дедлайн – 10 червня 2019 року.

Аналітик у ГО «Український центр європейської політики»

Основні обов’язки: пошук, первинна обробка та інтерпретація даних, підготовка спеціалізованих аналітичних продуктів для потреб адвокаційної кампанії, ведення комунікації з зацікавленими сторонами.

Дедлайн – 10 червня 2019 року.

Юрист Юридичної служби АМУ

Основні обов’язки: Юридичний супровід діяльності АМУ; забезпечення правильного застосування в АМУ нормативно-правових актів та інших документів, вирішення правових питань, пов’язаних з діяльністю АМУ; проведення юридичної експертизи актів та інших документів.

Дедлайн – 11 червня 2019 року, 18:00.

Аналітик даних проекту HealthLink (фахівець) відділу інноваційних програм

Основні обов’язки: збір, обробка та аналіз даних для подальшої оцінки ефективності інтервенцій проекту; підготовка частин операційного плану впровадження проекту; здійснення статистичного аналізу даних; аналіз галузевої статистики і вторинної інформації.

Дедлайн – 12 червня 2019 року.

Координатор проекту (провідний фахівець) відділу адвокації

Основні обов’язки: здійснювати загальне управління проектом “Сталість послуг для ключових груп населення в регіоні Східної Європи і Центральної Азії”; забезпечувати координацію дій основних виконавців проекту, в рамках виконання програмної діяльності; дійснювати планування та координацію діяльності і заходів згідно робочого плану.

Дедлайн – 14 червня 2019 року.

Livelihoods Officer (Слов’янськ)

Основні обов’язки: забезпечення комунікації із зацікавленими сторонами, такими як місцеві НУО, які обслуговують уразливі верстви населення Донецької та Луганської областей, а також державні навчальні заклади, напр. технікуми, коледжі.

Дедлайн – 17 червня 2019 року.

Human Resources & Organisation Development Advisor

Основні обов’язки: впровадження та моніторинг глобальних та регіональних стандартів, політики та керівних принципів HR з метою розвитку національного лідерства.

Дедлайн – 20 червня 2019 року.

Контакти

  • info@gurt.org.ua
  • Ресурсний центр ГУРТ
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.