bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

WWF шукає менеджера з маркетингу та комунікацій

Повний робочий день, Київ. Дедлайн - 5 червня 2019 року.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Всесвітній фонд природи WWF — це міжнародна природоохоронна організація, заснована 1961 року. Нині у ній об’єднали зусилля понад 7000 експертів, які працюють на захист диких видів і унікальних природних місць світу, а також прагнуть побудувати світ, де людина та природа живуть в гармонії.

WWF Україна входить до складу WWF Central та Eastern Europe та зосереджений на збереженні лісів, прісноводних водойм та рідкісних диких тварин на національному та регіональному рівнях. Ми працюємо з місцевими громадами, урядами, бізнесом, іншими НПО та визначаємо нові підходи у роботі.

Наразі ми шукаємо менеджера з маркетингу та комунікацій, який буде відповідати за посилення та забезпечення ефективної маркетингової та комунікаційної роботи в українському офісі WWF, ґрунтуючись на глобальних та регіональних стратегічних цілях. Це чудова можливість для амбітного професіонала з управлінським досвідом та творчим драйвом.

Повний робочий день, Київ.

Деталі вакансії: https://u.to/wJeIFQ

Дедлайн — 5 червня 2019 року.
Контактна особа — Tsveta Petrushinova tspetrushinova@wwfdcp.bg

Контакти

  • tspetrushinova@wwfdcp.bg
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.