Добірка кращих вакансій у громадському секторі

Ми підготували добірку найбільш цікавих вакансій, які б могли зацікавити агентів змін громадянського суспільства. У Вас є нагода стати частиною команди однієї з цих організацій. Знайдіть роботу своєї мрії за допомогою порталу ГУРТ.

Фахівець по роботі з громадами ВПО для ГО «КримSOS» (Київ)

Обов’язки: Безпосередньо працювати з організаціями та громадами ВПО: надавати консультаційну підтримку щодо їх розвитку та посилення; визначати їхні ресурси та як вони можуть їх використовувати; проводити оцінку потреб. Планувати та організовувати заходи освітнього, культурного та соціального характеру для цих громад. Проводити зустрічі та моніторингові виїзди до громад у різних регіонах України. Дедлайн – 10 квітня 2018 року.

Інтерн у Національний Демократичний Інститут (НДІ)

Обов’язки: підтримка організації мультипартійних тренінгів для жінок; обробка анкет учасниць та робота з базами даних; ведення комунікації з учасницями тренінгів. Дедлайн – 10 квітня 2018 року.

Радник з гендерної рівності до Міністерства регіонального розвитку

Обов’язки: Розробка робочого плану надання консультаційних послуг, включаючи завдання, показники для вимірювання прогресу та терміни виконання завдань. Надання міністерству повсякденних технічних та політичних консультацій. Підтримка Міністерства у забезпеченні гендерного балансу та визнання та врахування потреб та пріоритетів жінок та чоловіків, особливо від вразливих груп, при здійсненні реформи децентралізації. Дедлайн – 10 квітня 2018 року.

Посольство Великої Британії в Україні шукає програмних менеджерів

Обов’язки: ефективне управління портфелем проектів на високому рівні та у відповідності до вимог УМВ Великобританії та фінансових процесів, тісно співпрацюючи з виконавцями для забезпечення впливу проекту. Інформування про стратегію та програми Фонду шляхом обговорення з донорами, виконавцями та організаціями-бенефіціарами. Дедлайн – 10 квітня 2018 року.

Менеджер соціальних медіа в Український культурний фонд

Обов’язки: участь у розробці комунікаційних кампаній для соціальних мереж; участь у розробці та адаптації ключових повідомлень під формат соціальних мереж; створення та реалізація контент-плану. Дедлайн – 10 квітня 2018 року.

Адміністратор сайту в Український Культурний Фонд

Обов’язки: адміністрування сайту: оперативне наповнення новим контентом, актуалізація існуючого контенту; підготовка та обробка матеріалів для розміщення на сайті; розміщення банерів, нових текстів, фото. Дедлайн – 10 квітня 2018 року.

Копірайтер в Український культурний фонд

Обов’язки: участь у розробці ключових повідомлень; написання інформаційних матеріалів для сайту та соціальних мереж; підготовка прес-релізів, репортажів, анонсів. Дедлайн – 10 квітня 2018 року.

Конкурс пропозицій на обрання постачальника послуг з розробки мапи стейкхолдерів

Обов’язки: аналіз даних медіа моніторингів в 5 країнах та їх узагальнення; дослідження згаданих стейкхолдерів та їх впливовості; ранжування стейкхолдерів. Дедлайн – 10 квітня 2018 року.

Провідний фахівець з питань забезпечення діяльності Координаційної ради

Обов’язки: координація роботи та надання адміністративної підтримки Голові координаційної ради. Складання розкладу зустрічей та управління календарями. Організація відряджень (проїзд і проживання, візи тощо) Голови КР. Дедлайн – 11 квітня 2018 року.

Вакансія у Проекті «Ґендерне бюджетування в Україні» – Національний/а експерт/ка

Обов’язки: координація та методологічне керівництво співпрацею з основними видатковими одиницями (КСУ) на державному рівні; надання експертної консультативної підтримки КСУ щодо застосування гендерно-адаптованого підходу до бюджетного процесу; підтримка при аналізі бюджетних документів з точки зору інтеграції ГОБ. Дедлайн – 12 квітня 2018 року.

Експерт з надання адміністративних послуг

Обов’язки: розвиток потенціалу окремих регіонів. Оптимізація процесу надання адміністративних послуг. Розширення спектру адміністративних послуг. Дедлайн – 13 квітня 2018 року.

CEDOS шукає офіс-менеджер_ку/а

Обов’язки: підтримка роботи офісу. Контакти з постачальниками. Допомога в організації подій. Дедлайн – 13 квітня 2018 року.

ГО «КримСОС» запрошує в команду юриста (експерта з міжнародного права)

Обов’язки: юридична оцінка фактів порушення прав людини у відповідності до міжнародного права. Документування порушення прав людини і міжнародного гуманітарного права в Криму. Підготовка аналітичних матеріалів, включно з публічними аналітичними звітами. Дедлайн – 15 квітня 2018 року. 

ГО «КримСОС» запрошує в команду спеціаліста з аналітики та документування

Обов’язки: моніторинг та документування фактів порушень прав людини і міжнародного гуманітарного права. Участь в польових місіях. Ведення баз даних в різних категоріях порушень. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

Вакансія менеджера/ки в Українській молодіжній кліматичній асоціації

Обов’язки: організація внутрішніх заходів та регулярних онлайн зустрічей команди; координація написання грантових заявок; пошук, збір можливостей для потенційних проектів. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

Асоціація велосипедистів Києва шукає координатора/ку адвокаційної роботи

Обов’язки: моніторинг стратегічних документів мерії на предмет врахування привабливих умов для розвитку велотранспорту та велоінфраструктури. Моніторинг якості утримання наявної велосипедної мережі Києва і планів мерії щодо реконструкцій та ремонтів вулиць та паркових зон. Підготовка рекомендацій щодо врахування потреб велотранспорту у цих планах відповідно до Концепції розвитку велоінфраструктури м. Києва. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

Програма лідерського розвитку «Навчай для України»

Обов’язки: цікаво викладати свій предмет учням. Бути натхненником та наставником для них. Будувати відносини з вчителями та батьками. Створювати ініціативи разом з громадою для її розвитку. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

IFES шукає асистента зі стратегічних комунікацій (Київ)

Обов’язки: складання та редагування документів програми, включаючи: рекламні/довідкові матеріали, публікації в соціальних мережах, звіти про проекти та кореспонденцію проектів англійською та українською мовами; контроль та координація зовнішніх та внутрішніх комунікацій IFES; перегляд та розповсюдження інформації та доповідей IFES. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

Юрист для проекту ProZorro.Продажі

Обов’язки: розробка проектів законів та нормативно-правових актів в сфері проведення електронних аукціонів з продажу державного, комунального майна, тощо. Юридичний супровід проектів нормативно-правових актів на всіх етапах узгодження з органами державної влади та місцевого самоврядування. Забезпечення взаємодії проекту ProZorro.Продажі з органами державної влади та місцевого самоврядування в межах юридичних питань. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

Аналітик для роботи над проектом моніторингу системи ProZorro

Обов’язки: проведення аналізу публічних закупівель за допомогою наявних інструментів; написання текстів аналітичних звітів; інтеграція та чистка даних, які отримані із різних джерел. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

Фінансовий та адміністративний менеджер (Київ)

Обов’язки: контролювати та управляти фондами проекту та ліквідністю. Сприяти відкриттю та закриттю проектів, надаючи фінансові консультації та допомогу в первинному та остаточному обліку. Допомагати директору в координації з штабом у підготовці контрактів з донорами, партнерами, персоналом та внутрішньою логістикою. Дедлайн – 18 квітня 2018 року.

УГСПЛ шукає бухгалтера

Обов’язки: перевірка та оформлення документів для оплати, включно з перевіркою процедури закупівель, узгодження оплат із менеджерами; розподіл платежів відповідно до бюджету організації у базі 1С; підготовка звітів донорським організаціям та органам управління спілки. Дедлайн – 18 квітня 2018 року.

Старший фахівець відділу адвокації у БО «Мережа»

Обов’язки: координувати процес впровадження проектів з посилення експертного потенціалу регіональних осередків Мережі у проведенні моніторингу процесу публічних закупівель послуг/ліків/медичних товарів у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні. Здійснювати аналітичну роботу, надавати експертні висновки стосовно розширення доступу до якісних та ефективних програм профілактики та лікування ВІЛ на національному та місцевому рівні. Дедлайн – 19 квітня 2018 року.

Проект USAID «ВзаємоДія» шукає спеціаліста з урядових комунікацій

Обов’язки: підтримка у визначенні, плануванні та реалізації державних комунікаційних стратегій на національному, регіональному та міському рівнях. Допомагати в проведенні комунікаційних та аутріч-кампаній, щоб допомогти розмістити ключові повідомлення SACCI, як всередині, так і за її межами. Звітувати про заходи та форуми партнерів SACCI, у тому числі державні зустрічі робочих груп, які впливають на порядок денний урядових комунікацій. Дедлайн – 20 квітня 2018 року.

Тренер для проведення тренінгу: «Бухгалтерський облік для неприбуткових організацій»

Обов’язки: підготувати матеріали для тренінгу. Вивчити питання, які перед тренінгом задаватимуть учасники. Провести тренінг у Києві 21 квітня 2018 року з 10.00 до 18.00.

Директор Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії»

Обов’язки: розробка довгострокової стратегії програми та участь у складанні короткострокових планів спільно з ключовим персоналом програми. Керівництво, координація діяльності команди програми та її розвиток. Забезпечення ефективного управління програмою, загального контролю та моніторингу. Дедлайн – 23 квітня 2018 року.

Асистент проектів у БО «100 відсотків життя. Київський регіон»

Обов’язки: підготовка запитів/відповідей на офіційні запити. Підготовка інформаційних матеріалів про діяльність проектів/організації. Участь у написанні програмних звітів. Дедлайн – 27 квітня 2018 року.

Головний спеціаліст управління внутрішнього аудиту

Обов’язки: проведення внутрішніх аудитів в Регіональних та Місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які розташовані в усіх обласних центрах України. Дедлайн – 28 квітня 2018 року.

Головний спеціаліст відділу інформування громадськості (Київ)

Обов’язки: реалізація комунікативних заходів з питань інформування громадськості про безоплатну правову допомогу в Україні. Підготовка інформаційних матеріалів щодо функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні. Взаємодія зі ЗМІ. Дедлайн – 30 квітня 2018 року. 

Вакансія координатора у Івано-Франківську, Одесі та Коломиї

Обов’язки: Інститут «Республіка» шукає координаторів Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Івано-Франківську, Одесі (комунікаційний координатор) та у Коломиї. Дедлайн – 30 квітня 2018 року.

ГО «ДІКСІ ГРУП» шукає тренера-модератора для проведення стратегічної сесії

Обов’язки: вивчення існуючого Стратегічного плану та діяльності організації, підготовка до стратегічної сесії разом з командою організації; проведення модерованих дискусій, застосування інших методик стратегічного планування; аналіз перешкод, які можуть завадити втіленню оновленого Стратегічного плану. Дедлайн – 30 квітня 2018 року. 

Експерти з питань регіонального та місцевого врядування на Донбасі (для проекту USAID)

Новий Проект USAID з розвитку Донбасу шукає технічних експертів з питань регіонального та муніципального врядування, управління державними установами, надання послуг (адміністративних, соціальних, муніципальних), участі громадян у місцевому врядуванні, соціального підприємництва та звязків з громадськістю. Дедлайн – 1 травня 2018 року.

Бухгалтер у ГО «Громадське телебачення»

Обов’язки: ведення банківських операцій (складання та відправка платіжних документів). Введення первинних документів по надходженню товарів, послуг робіт в автоматизовану систему бухгалтерського обліку 1С Бухгалтерія 8 для України. Нарахування заробітної плати штатних співробітників, гонорарів згідно договорів ЦПХ та оформлення платежів на їх виплату. Дедлайн – 1 травня 2018 року.

Вакансія менеджера заходів та партнерства (Київ)

Обов’язки: взаємодія з лідерами думок, експертами, представниками влади, міжнародними партнерами та громадськістю; підготовка та організація внутрішніх та зовнішніх заходів; зустріч гостей. Дедлайн – 1 травня 2018 року.

«Громадське телебачення» шукає фандрайзера (Київ)

Обов’язки: пошук джерел фінансування діяльності Організації; участь у створенні проектних заявок: від обговорення ідей проектів до формування завдань та створення бюджетів і календарних планів реалізації проектів; остаточне формування грантових заявок та надсилання їх донорським організаціям. Дедлайн – 1 червня 2018 року.

Конгрес національних громад України оголошує тендер на посаду фандрейзера

Обов’язки: фандрейзинг проектів неформальної освіти для молоді з виховання міжнаціональної й міжрелігійної толерантності, активної громадянської позиції, демократичних цінностей. Дедлайн – 1 серпня 2018 року.

Вакансія Національного консультанта з питань гендерної рівності та недискримінації

Обов’язки: забезпечити щоденну правову підтримку та юридичну консультацію Міністерства регіонального розвитку та будівництва з питань, пов'язаних з гендерними факторами, з метою забезпечення гендерної реформи децентралізації. Проведення гендерного аналізу відповідних законодавчих актів, розроблених Міністерством регіонального розвитку, з особливим акцентом на аспекти антидискримінації та законодавчі та політичні аспекти поточної реформи децентралізації. 

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  • [email protected]
  • (044) 296 10 52
  • https://www.gurt.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.