Старший фахівець відділу адвокації у БО «Мережа»

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі – Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого фахівця відділу адвокації. Дедлайн - 19 квітня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Завдання відділу:

Шляхом здійснення адвокаційних заходів сприяти доступу людей, які живуть з ВІЛ до повного обсягу послуг з профілактики, лікування та соціального супроводу процесу лікування ВІЛ, туберкульозу (далі – ТБ), вірусних гепатитів (далі – ВГ) тощо за рахунок державного та/або місцевих бюджетів, коштів донорів; сприяти дотриманню загальногромадянських прав ЛЖВ нарівні з іншими людьми; сприяти дотриманню прав людей, які живуть з ВІЛ до повного обсягу послуг та високоефективних ліків з урахуванням медичної реформи; впровадження плану переходу на державне фінансування.

Основні обов’язки кандидата:

 1. Координувати процес впровадження проектів з посилення експертного потенціалу регіональних осередків Мережі у проведенні моніторингу процесу публічних закупівель послуг/ліків/медичних товарів у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні.
 2. Здійснювати аналітичну роботу, надавати експертні висновки стосовно розширення доступу до якісних та ефективних програм профілактики та лікування ВІЛ на національному та місцевому рівні.
 3. Здійснювати моніторинг закупівель ліків та товарів медичного призначення для пацієнтів з ВІЛ/ТБ/ВГС, які закуповуються в рамках національних програм. Розробляти та впроваджувати рекомендацій щодо покращення існуючих механізмів закупівель на національному рівні.
 4. Здійснювати аналітичну роботу щодо нормативних та регуляторних змін в сфері охорони здоров’я та соціальної сфери, які стосуються доступу до профілактики, уходу та лікування ВІЛ/ТБ/ВГС, в т.ч. аналіз законодавчих актів, участь у публічних обговореннях проектів нових актів та регуляції МОЗ, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ.
 5. Планувати, розробляти та забезпечувати впровадження адвокаційних компаній, спрямованих на забезпечення стовідсоткового фінансування потреб пацієнтів, які живуть з ВІЛ/ТБ/ВГС до ефективних методів профілактики та лікування за рахунок коштів Державного бюджету.
 6. Створювати та підтримувати продуктивні професійні зв’язки із Міністерством охорони здоров’я України, ДП “Прозоро”, Міністерством економічного розвитку та торговлі України та іншими ключовими міжнародними, національними та регіональними партнерами. Представляти інтереси Мережі під час участі у конференціях, круглих столах, зустрічах, представництво інтересів БФ «Пацієнти України»
 7. Здійснювати координацію та управління діяльністю суб-грантерів Мережі, які впроваджують діяльність з розширення доступу людей, що живуть з ВІЛ до медичних сервісів та лікування шляхом контролю за публічними закупівлями у системі охорони здоров’я.
 8. Здійснювати іншу адміністративну та комунікаційну роботу з супроводу проектів з розширення доступу до якісних та ефективних програм профілактики та лікування ВІЛ на національному та місцевому рівні.
 9. Здійснювати моніторинг нових конкурсів, оголошених місцевими та міжнародними організаціями-донорами; розробляти пропозиції, концептуальні записки або інші типи додатків для грантових конкурсів, відповідно до вимог донора.
 10. Координувати процеси з супроводження існуючих грантів у сфері громадського контролю за процесом проведення публічних закупівель на регіональному рівні шляхом підготовки проектної звітності, відповідно до вимог донора.

Старшого фахівця відділу адвокації буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: вища освіта у галузі права або охорони здоров’я, бажана у галузі менеджменту.

Досвід роботи: не менше 3 років на аналогічних посадах.

Навички:

 • Ґрунтовні знання законодавства у сферах: запобігання та протидії корупції, здійснення публічних закупівель, кримінального права та процесу, доступу до публічної інформації, бюджетного, цивільного, корпоративного права.
 • Гарні аналітичні навички.
 • Здатність чітко та стисло формулювати висновки та рекомендації на основі великих обсягів інформації.
 • Стратегічне мислення, системний підхід в роботі, стресостійкість, вміння працювати самостійно та у команді.
 • Здатність самостійно визначати пріоритети серед великої кількості завдань, ефективно планувати власний робочий час та контролювати строки виконання робочих завдань.
 • Гарні комунікаційні навички для підтримки ефективних та професійних стосунків із партнерами Мережі.
 • Досвід громадської діяльності або роботи у міжнародних та донорських організаціях буде перевагою.

Знання мов:

 • Вільне володіння українською/російською мовами (усно/письмово).
 • Бажано володіння англійською мовою (усно/письмово).

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

 • Навички комунікації у зрозумілий та ефективний спосіб.
 • Результативність роботи.
 • Уміння працювати у команді.
 • Підтримка та розвиток партнерства з іншими організаціями.
 • Підтримка та промотування місії, цілі та задач Мережі.
 • Готовність до відряджень.

Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації та медичним страхуванням (після проходження випробувального терміну). 

Кінцевий термін подання резюме: 19 квітня 2018 року

 Як подавати заявки: резюме та мотиваційний лист українською мовою слід надсилати на ел.адресу: hr@network.org.ua до 19 квітня 2018 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та прізвище».

Контактні особи: Ковнір Наталія, Качанова Юлія тел. 467-75-67

Контакти

 • БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
 • hr@network.org.ua
 • (044) 467-75-67
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.