bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Рецепти успіху підприємців, підтриманих ГУРТом


Богдан Дорошенко: «Мій бізнес не заради грошей. Це потреба громади»

Мова йтиме про Богдана Дорошенка та його спортзал «Стимул». Богдан став переможцем проекту «Розвиток малого підприємництва в сільських громадах України», що впроваджувався Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду «Монсанто».

Читати далі...

Міні-ферма «Сімейна традиція»: молочна продукція з сільським колоритом та домашнім смаком

Руслана стала переможницею проекту «Розвиток малого підприємництва в сільських громадах України», що впроваджувався Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду «Монсанто». Про її кроки до власної мрії читайте далі. 

Читати далі...

Тетяна Бондар: «Завдяки творчому компоненту моя робота стала хобі»

Читайте про Тетяну Бондар, котра брала участь у проекті «Розвиток жіночого підприємництва в Україні», що впроваджувався за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги.

Читати далі...

Людмила Проценко: «Бізнес не тільки забезпечує мене матеріально, але й дозволяє бути самодостатньою»

Портал ГУРТ презентує наступну історію успіху підприємниці, підтриманої Ресурсним центром ГУРТ у 2014-2015 рр. Цього разу читайте про Людмилу Проценко, котра брала участь у проекті «Розвиток жіночого підприємництва в Україні».

Читати далі...

Алевтина Рекрученко: «Моя місія – допомагати людям зберігати та примножувати їхнє здоров’я»

Лікарка Алевтина Рекрученко має приватний гомеопатичний кабінет. Її діяльність спрямована на лікування широкого спектру хвороб. У своїй роботі вона приділяє багато уваги проведенню просвітницької роботи щодо ведення здорового способу життя.

Читати далі...

Олеся Маковей: «Я не тільки сама займаюся підприємництвом, але й допомагаю у цьому іншим»

Олеся Маковей не тільки сама займається підприємницькою діяльністю, але й допомагає вдосконалювати бізнес іншим. Вона складає фінансову звітність та проводить аудит для малих підприємств і юридичних осіб.

Читати далі...

Вікторія Фещенко: «Я щаслива від того, що мій бізнес приносить радість іншим»

Після невдалих спроб знайти роботу, що задовольняла б її і морально, і матеріально, Вікторія вирішила відкрити власну справу, яка б не тільки приносила дохід, але й подобалася тим, хто з нею працюватиме.

Читати далі...

Тамара Колесник: «У будь-якій справі найважливішим є натхнення»

Неповторним даром володіє митець, а нещодавно іконописець Тамара Колесник із міста Іллінці, що на Вінниччині. Її художні роботи – портрети, сюжетні картини, пейзажі зі старовинними будівлями і намоленими храмами рідного міста – закарбовуються у пам’яті глибокою чуттєвістю і душевністю.

Читати далі...

Юлія Пашковська: «Я допомагаю людям побачити їхню красу і повірити в себе»

Юлія Пашковська навчалася в Полтаві на інженера-будівельника. А сьогодні вона – професійний фотограф, який ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди шукає нових шляхів для вдосконалення свого творчого ремесла.

Читати далі...

Ірина Ярмоленко: «Ми працюємо з інформацією та створюємо дієві комунікаційні програми»

Свій успішний шлях підприємницької діяльності Ірина Ярмоленко розпочала з того, що стала ідейним натхненником створення комунікаційного партнера «Діалог». Це інформаційно-консультативне агентство для підприємців та інших осіб, які хочуть просувати свій бізнес.

Читати далі...

Сергій Недашківський: від банківської справи до медового бізнесу

Сергій Недашківський працював у банку і не підозрював, що вже за два місяці після відвіданого тренінгу в межах проекту «Розвиток малого підприємництва в сільських громадах України» він стане приватним підприємцем і отримає матеріальну допомогу на розвиток власного бізнесу.

Читати далі...

Олена Окопська: «На створення сімейного центру нас наштовхнули потреби громади»

Олена Окопська разом із сестрою Оксаною Рожновою не тільки займаються громадською діяльністю, а й є засновницями сімейного центру «Матусине Сонечко», що працює в смт. Озерне Житомирської області.

Читати далі...

Антон Чаукін: два шурупи, кава і пісок – все, що потрібно для вдалого бізнесу

Антон займається громадською діяльністю та варить каву доволі незвичним способом – на піску. Він разом із дружиною та двома дітьми переїхав з Білої церкви до Холодного яру й почав розвивати туристичну привабливість нової домівки за допомогою ароматних кавових напоїв.

Читати далі...

Олена Даниленко: «Ми налагодили бізнес і отримали клієнтів, готових замовляти наші послуги»

ГУРТ презентує історію успіху Олени Даниленко, підприємиці з Черкас, яка розвинула свою справу й не збирається зупинятися на досягнутому.

Читати далі...

Рецепт мікро-успіху: з чого почати власний бізнес

Історія успіху мешканки Херсону, яка розпочала власну справу, опинившись в ненайкращій життєвій ситуації.

Читати далі...Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.