Волонтерська організація «Мотохелп» рятує життя постраждалих у ДТП, доставляє кров та забезпечує підтримку військових. Завдяки участі в програмі TechSoup Україна вона змогла розгорнути свою систему на Amazon Web Services, що покращило швидкість і якість реагування на надзвичайні ситуації. Детальніше – в матеріалі Олени Постельняк.
>>>>
Як технології та підтримка програми TechSoup Україна зміцнюють спроможність благодійних організацій: досвід Фонду Сергія Притули.
>>>>
Фонд «Збережи Дикість» рятує диких тварин та створює для них безпечні простори. Завдяки програмному забезпеченню Autodesk, отриманому через TechSoup, команда може ефективно проектувати вольєри, транспортувальні клітки та інші конструкції. Як цифрові інструменти стають частиною великої справи — в нашому матеріалі.
>>>>
Hacklab — це простір для творчості та винахідництва, де ідеї стають реальністю. TechSoup допомагає майстерні отримувати сучасні інструменти для роботи над інноваційними проєктами.
>>>>
Діяльність ГО «Бахмутьська Фортеця» розпочалася ще у 2014 році, коли її учасники активно надавали допомогу військовим, ВПО, а також організовували акції на честь державних свят і пам’ятних дат. Сьогодні, у важкі часи повномасштабної війни, «Бахмутська Фортеця» зосередилася на підвищенні громадянської активності та свободі слова. Про те, як працює організація без присутності в рідному місті та як програма TechSoup допомагає їй долати цифрові виклики, читайте в матеріалі.
>>>>
Ресурсний центр ГУРТ продовжує надихати та надихатись історіями успіху підприємців, які не здаються, борються і досягають успіху, попри все. З початком повномасштабної війни Ксенія Клейнос, як і багато інших українців, стала переселенкою. Змушена була залишити рідний дім у Бердянську та переїхати до Львова. Під час бесіди з Ксенією ми дізналися про її життя до переїзду та про те, що надихнуло на відкриття власної кав’ярні у Львові.
>>>>
Тетяна Осадчук понад 10 років очолює комунальну установу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» міста Бердичів Житомирської області. Постійний пошук нових можливостей для розвитку закладу – невід’ємна складова цієї роботи, тому пропозиція від партнерів організувати в Центрі осередок самодопомоги зацікавила Тетяну. Спочатку групи з’явилися для батьків дітей з інвалідністю, та невдовзі вона почала працювати й з іншими аудиторіями і наразі успішно веде кілька різних груп.
>>>>
Громадська організація «Центр реабілітації та відновлення» зараз працює на Хмельниччині, але починала вона свою діяльність у Луганську в 2010-му. Через початок війни у 2014 році члени команди ГО були змушені виїжджати з окупованих територій, частина з них новою домівкою обрали Хмельницький. Коли почалося повномасштабне вторгнення у 2022-му та в місті з’явилося багато переселенців нової хвилі, вони знали, як можуть допомогти цим людям. Чого вдалося досягти за цей час – розповідає керівниця організації Олена Дорога.
>>>>
Майже 15 років Тімеа Софілканич з міста Мукачева, що на Закарпатті, працює з дітьми з особливими освітніми потребами за власною авторською методикою. Разом із чоловіком вони створюють навчальний контент, де розповідають батькам і педагогам про нюанси індивідуального підходу до розвитку кожної дитини. Пані Тімеа поділилася з Ресурсним центром ГУРТ своїм унікальним професійним досвідом і міркуваннями про сучасну систему освіти.
>>>>
У родині Світлани та Романа троє малих дітей. На початку великої війни у 2022 році сім’я виїхала з міста Бровари до Івано-Франківська, однак чоловік одразу ж повернувся назад, аби вступити до лав Збройних сил України. Світлана з дітьми залишилися у Франківську. Випадково жінка дізналася, що місцева громадська організація «Дружина воїна» проводить групи самодопомоги для рідних військовослужбовців. Вона пішла на одну з таких зустрічей – і знайшла людей, у колі яких відчула підтримку та розуміння.
>>>>