bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Можливості для вашого сталого розвитку у новому році
24.12.2015

Напередодні нового року ГУРТ пропонує актуальні можливості, які сприятимуть розвитку ваших ідей і забезпечать сталість громадянського суспільства у 2016-му.

Програма Study Tours to Poland запрошує успішних і активних студентів на навчальні поїздки до Польщі у квітні та травні 2016 року. Тривалість візиту – 12 днів. Візити відбуватимуться у квітні та травні 2016 року. Дедлайн – 10 січня 2016 року. Детальніше – тут.

Siemens Stiftung оголошує конкурс практичних інноваційних рішень, які спрямовані на поліпшення умов життя і реалізуються шляхом розробки підприємницької моделі. До участі запрошуються проектувальники і розробники з усього світу. Дедлайн – 15 січня 2016 року. Детальніше – тут

Технологічний університет Чалмерса оголошує конкурс для студентів та молодих фахівців за напрямками архітектури, інженерії та бізнесу з усього світу. Учасники, які займуть перші п’ять місць, отримають безкоштовну можливість відвідати Швецію та Технологічний університет. Дедлайн – 15 січня 2016 року. Детальніше – тут

Грузинський інститут стратегічних досліджень (GISS) за фінансування Міністерства закордонних справ Швеції проведе Форум трансформаційного лідерства в Тбілісі (TTLF) 2016 13-17 березня 2016 року. До участі запрошуються молоді фахівці віком від 24 до 35 років з України, Молдови, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Вірменії, Швеції, Польщі, Естонії та Литви. Дедлайн – 15 січня 2015 року. Детальніше – тут.

Альянс цивілізацій ООН оголошує про набір учасників Мололодіжного з’їзду VII Глобального форуму, який відбудеться у Баку, Азербайджан, з 25 по 27 квітня 2016 року. Дедлайн – 17 січня 2016 року. Детальніше – тут

Норвезько-українська торгова палата оголошує про стипендіальний конкурс на навчання у бізнес програмі «Young entrepreneurs – Norwegian-Ukrainian business development». Дедлайн – 1 лютого 2016 року. Детальніше – тут.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.