bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Місяць волонтерства на порталі ГУРТ
05.11.2015

Протягом 5 листопада – 5 грудня 2015 року на порталі ГУРТ триватиме Місяць волонтерства. Волонтер – це людина, яка свідомо і за власним бажанням виконує суспільно корисну роботу у вільний від основної зайнятості час без очікування фінансової винагороди.

 

Про те, як долучитися до волонтерської діяльності й керувати волонтерськими програми, які є основні принципи, засади і напрями волонтерства, чим відрізняється волонтерство за кордоном та в Україні, про різні волонтерські проекти й можливості волонтерувати читайте на порталі ГУРТ протягом наступного місяця.

Ми закликаємо вас долучитися до обговорення теми волонтерства, адже ваші думки та досвід допоможуть нам максимально розкрити цю актуальну і важливу тему. Коментуйте матеріали, пропонуйте свої теми, дописуйте в блозі, й разом ми зможемо напрацювати корисні матеріали, що стануть у нагоді організаціям і волонтерам, які мають намір розвиватися в цьому напрямку.

Публікації за темою:

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.