Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps впроваджує Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність. Мешканці та ВПО, які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств.
>>>>
ГО «Екодія» має намір створити відкритий освітній онлайн курс «Екологізація сільського господарства для сталого розвитку громад» з метою підвищення обізнаності зацікавлених сторін, щодо сталих (екологічно збалансованих та соціально відповідальних) сільськогосподарських практик, які допоможуть зменшити та запобігти негативному впливу на довкілля, адаптуватись до кліматичних змін, а також створити можливості для сталого розвитку громад. Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій: 24 вересня 2021 року, до 18:00 за Київським часом.
>>>>
ГО «Екодія» має намір створити відкритий освітній онлайн курс «Екологізація сільського господарства для сталого розвитку громад» з метою підвищення обізнаності зацікавлених сторін, щодо сталих (екологічно збалансованих та соціально відповідальних) сільськогосподарських практик, які допоможуть зменшити та запобігти негативному впливу на довкілля, адаптуватись до кліматичних змін, а також створити можливості для сталого розвитку громад. Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій: 17 вересня 2021 року, до 18:00.
>>>>
Відповіді на таке непрості питання шукали 30 травня 2019 року у Сумах під час форуму, який зібрав разом понад 100 власників та фахівців індивідуальних селянських і фермерських господарств, представників малих та середніх агрофірм.
>>>>
14 вересня 2018 року, ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» проведе дебати щодо готовності, завдань та шляхів реалізації Угоди про асоціацію профільними підрозділами обласних державних адміністрацій, органами місцевого самоврядування, виробниками аграрної та харчової продукції.
>>>>
Для ширшого виходу бізнесу Івано-Франківської області на європейські ринки аграрної і харчової продукції потрібно, перш за все, привести українське законодавство у відповідність до європейського Про це 24 липня в Івано-Франківську розповіли експерти Аналітичного центру Аграрного союзу України під час дебатів про завдання влади та бізнесу щодо виконання Угоди про асоціацію. Захід проходив за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Громадська синергія».
>>>>
24 липня 2018 року ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» проведе дебати щодо готовності, завдань та шляхів реалізації Угоди про асоціацію обласними підрозділами державної влади, органами місцевого самоврядування, виробниками аграрної та харчової продукції.
>>>>
У вівторок, 10 липня 2018 року в м. Києві, Аналітичний центр Аграрного союзу України проведе дебати щодо готовності, завдань та шляхів реалізації Угоди про асоціацію обласними радами, органами місцевого самоврядування, виробниками аграрної та харчової продукції. Обговорюватимуться сфери стандартизації, забезпечення безпеки та якості продуктів харчування, інноваційного розвитку підприємств та розвитку сільських територій.
>>>>