bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дебати в Західному регіоні щодо завдань різних аудиторій на реалізацію Угоди про асоціацію

24 липня 2018 року ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» проведе дебати щодо готовності, завдань та шляхів реалізації Угоди про асоціацію обласними підрозділами державної влади, органами місцевого самоврядування, виробниками аграрної та харчової продукції.

Обговорюватиметься зміст та взаємозв‘язок євроінтеграційних зобов‘язань у сфері стандартизації, забезпечення безпеки та якості сільгосппродукції та продуктів харчування, інноваційного розвитку підприємств аграрного та харчового сектору та розвитку сільських територій.

Партнери: Івано-Франківська торгово-промислова палата

 

                    Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування

Дебати проходитимуть за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Громадська синергія».

Запрошуємо 

Що?

 

Де?

 

Коли?

 

Учасники:

Дебати щодо розвитку сільських територій в контексті виконання Угоди про асоціацію

м. Івано-Франківськ, Intellect Hub: вул. Вірменська, 1, 3 поверх

 

24 липня 2018 року, 13:30-17:00

 

Представники державної влади, органів місцевого самоврядування, виробники аграрної та харчової продукції, у тому числі представники Постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин Івано-Франківської облради та Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА, президент Івано-Франківської ТПП Андрій Левкович та директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк.

 

 

 Акредитація:   Марина Мединська (063) 422 69 49, ac.agrouu.euro@gmail.com

Інформація до дебатів: Аналітична нотатка про взаємозв‘язок Глав 3, 4, 9 Розділу IV та Глави 17 Розділу V; Нотатка про зміст Глави 3 «Технічні бар‘єри у торгівлі» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання; Нотатка про зміст Глави 4 «Санітарні та фітосанітарні заходи» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання; Нотатка про зміст Глави 9 «Інтелектуальна власність» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання.

Довідкова інформація

дебати проходитимуть в рамках реалізації проекту «Дебати в регіонах щодо розвитку сільських територій в контексті Угоди про асоціацію», який виконує ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Проект сприяє реалізації Угоди про асоціацію України та ЄС, що набула чинності 1 вересня 2017 року, а саме положень Глави 3 «Технічні бар‘єри у торгівлі», Глави 4 «Санітарні та фітосанітарні заходи», Глави 9 «Інтелектуальна власність» Розділу IV «Торгівля і питання, пов‘язані з торгівлею» та Глави 17 «Сільське господарство та розвиток сільських територій» Розділу V «Економічне та галузеве співробітництво». 

Контакти

  • Марина Мединська (063) 422 69 49 ac.agrouu.euro@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.