Добірка можливостей саморозвитку для активної молоді

Скористайтесь можливостями для розвитку та професійної самореалізації. Добірка допоможе підвищити кваліфікацію молодим активістам громадських організацій, а також студентам, зацікавленим у майбутній кар’єрі у третьому секторі.  

Проект Ради Європи запрошує до участі в «Академії громадської участі»

Проект Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні»  запрошує до участі в «Академії громадської участі» досвідчених і високо мотивованих активістів, які здійснюють свою діяльність у м. Київ. Дедлайн -17 квітня 2019 р.

HumanHub - Профорієнтаційна програма для молоді

З 1 травня 2019 року на Станції Харків стартує новий проект «HumanHub» (Створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів). Дедлайн – 20 квітня 2019 р.

Магістерська програма «Антикорупційні студіі»

ACREC спільно з кафедрою політології НаУКМА запускає нову магістерську програму «Антикорупційні студії»! Вступники на магістерську програму мають право отримати стипендію на покриття вартості навчання. Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно до 20 квітня 2019 р.

Стипендіальна програма на участь у Європейському Форумі Альпбаха

Стартує щорічна Стипендіальна програма громадської організації «Київська ініціативна група Альпбаха» на участь у Європейському Форумі Альпбах у 2019 році. Дедлайн – 21 квітня 2019 р.

Стипендії для журналістів

Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) пропонує стипендії досвідченим журналістам з Південного Кавказу, Молдови та України. Дедлайн – 22 квітня 2019 р.

Тренінг з Підприємництва для Молодих Батьків гостинному Азербайджані

Ліга Толерантності відкриває можливість участі для 7-ми представниць(-ків) з України в третьому міжнародному тренінгу в рамках Кампанії розвитку підприємництва «Молоді Батьки - Молодіжне Уповноваження!», який відбудеться в місті Баку, Азербайджан, з 1-го по 8-ме вересня 2019 р., та збере разом азербайджанських, італійських та українських молодих батьків. Дедлайн - 28 квітня 2019р.

Оголошення програми стажування у Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України

Програма РАДА оголошує конкурс на участь у стажуванні в Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України. Дедлайн – 30 квітня 2019 р.

В Україні стартує міжнародний конкурс Social Impact Award

Українська Соціальна Академія запрошує молодих соціальних підприємців подати заявку на конкурс Social Impact Award (SIA). Це найбільший в Європі міжнародний конкурс ідей соціального підприємництва, який одночасно відбувається у більш ніж 20 країнах світу. Дедлайн – 1 травня 2019 р.

2+1: два коротких волонтерства і одне довге

Дві літні можливості місячного волонтерства в Польщі, а також один річний проект там же! Дедлайн – 2 травня 2019 р.

Набір на «Школу відповідального політика» у Рівному

Протягом трьох днів учасники зможуть отримати знання та навички, які дозволять під іншим кутом зору розглянути роль та функції політика і допоможуть стати реальним лідером для своєї громади або ж у своїй сфері діяльності. Дедлайн – 6 травня 2019 р.

Стипендії на участь в Transparency school 2019

Transparency International School on Integrity - міжнародна літня школа, присвячена антикорупційній діяльності, для майбутніх лідерів. Літня школа відбудеться у Вільнюсі, Литва. Дедлайн – 20 травня 2019 р.

Конкурс творчих робіт «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України

Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня Незалежності України проводить Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності». Дедлайн – 24 серпня 2019 р.

Конкурс тревел-грантів для правозахисниць

IREX Європа, громадська організація з Франції, та національний партнер Український жіночий фонд реалізовують ініціативу, яка спрямована на підтримку й посилення навиків з адвокації у молодих жінок, які просувають права жінок у своїй країні. Ця ініціатива триватиме 2 роки за участі 5 країн Євразії та підтримки Європейського Союзу.

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  • info@gurt.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.