bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Україні стартує міжнародний конкурс Social Impact Award
28.03.2019

Українська Соціальна Академія запрошує молодих соціальних підприємців подати заявку на конкурс Social Impact Award (SIA). Це найбільший в Європі міжнародний конкурс ідей соціального підприємництва, який одночасно відбувається у більш ніж 20 країнах світу.

В Україні відбудеться презентація міжнародного конкурс Social Impact Award

Програма складається з декількох етапів. Перший етап відбору – ЗАЯВКА (заповнюється українською), яку можна подати до 1 травня 2019 р. на онлайн-платформі SIA. Кращі 30 проектів безкоштовно пройдуть акселераційну  програму по запуску бізнесу: складання індивідуального плану розвитку, робота з ментором, консультації з експертами і нетворкінг з спільнотою соціальних підприємців.

До 20 квітня будуть проходити Демо Дні SIA, які допоможуть підприємцям визначитися з ідеєю проекту і скласти якісну заявку на участь.

Подати заявку на презентацію міжнародного конкурсу Social Impact Award:

http://social-academy.tilda.ws/dd-sia

Дніпро - 9 квітня, вул. Гоголя 26, Gogol Hub з 11:00

Запоріжжя - 13 квітня, вул. Гагаріна 3, Edison Space з 11:00

Краматорськ - 17 квітня, вул. Марата 8, Geek Bunker з 11:00

Київ - 20 квітня, вул. Стрілецька 7/6, офіс УСА з 11:00

В Україні відбудеться презентація міжнародного конкурс Social Impact Award

Другий етап відбору – захист проектів,  презентація результатів акселерації членам журі. Три найкращі проекти отримають приз 50 000 грн. і квиток на міжнародний саміт в Києві, де зберуться переможці Social Impact Award з 24 країн.

Умови участі

Ви можете подати заявку, якщо:

1) 50 % членів основної команди проекту не старше 30 років на момент подачі заявки.

2) Проект реалізується на території України.

3) Проект знаходиться на стадії ідеї або ранньої реалізації. Ви почали роботу над проектом не раніше не раніше січня 2018 року.

4) Проект відповідає критеріям відбору.

5) Проект раніше не отримував суттєвої фінансової підтримки (більше 100 000 грн.).

6) У разі проходження у фінал конкурсу ви готові працювати над реалізацією проекту протягом 4 місяців в інкубаційній програмі в Києві ( 5 модулів * 2 дні).

7) У разі перемоги ви згодні взяти участь в міжнародній зустрічі переможців SIA в Києві в листопаді 2019 (витрати на проїзд, проживання та харчування покриваються організаторами, робоча мова зустрічі - англійська. Брати участь в міжнародній зустрічі може тільки один член проекту).

Довідка:

Social Impact Award - міжнародна програма розвитку соціального підприємництва серед молоді, розроблена в 2010 році Віденським університетом за участю міжнародної мережі центрів Impact Hub.

Українська Соціальна Академія - організатор конкурсу SIA в Україні, центр інновацій в соціальній сфері, який надає знання та підтримку соціальним стартаперам.

 

Контакти

  • https://ukraine.socialimpactaward.net

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.