HumanHub - Профорієнтаційна програма для молоді

З 1 травня 2019 року на Станції Харків стартує новий проект «HumanHub» (Створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів).

Навчання триватиме 9 тижнів, 1 раз на тиждень (будній день, друга половина дня).

Навчання безкоштовне.

Хто може взяти участь?

Молодь 15-17 років (9-10 клас, переходять у 10-11 відповідно) із сімей наступних категорій: багатодітні, малозабезпечені родини, сім’ї ВПЛ, сім’ї загиблих, родини учасників бойових дій і сім’ї з людьми з інвалідністю (батьки, діти).

Чим займемося?

Під час навчання учасники отримають знання та сформують уміння в технологіях підготовки до здачі ЗНО, вибору професії, ВНЗ і спеціальності, в особливостях процедури вступу до ВНЗ, в пошуку можливостей і подачі заяв на закордонні стажування, в написанні CV, резюме та есе, зможуть зустрітися з успішними людьми  - представниками різних професій та багато іншого.

Що учасники отримають?

В кінці проекту учасники зможуть визначитися з обраною професією, підібрати вуз / інший навчальний заклад, факультет і спеціальність. 

Супербонус

Активні учасники, які успішно захистять підсумковий проект (презентують його публічно), зможуть отримати від компанії MobiDev стипендію на оплату підготовчих курсів в обраному ВНЗ. 

Зареєструватися можна за посиланням (https://forms.gle/BeYRHQtDptCBockv8) до 20 квітня. Кількість місць обмежена, учасники, пройшли відбір, отримають підтвердження електронною поштою (будьте уважні, вказуючи пошту в анкеті).

 

Контакти

  • konotoptseva_yul@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.