bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Можливості для активної молоді у громадському секторі

Ресурсний центр ГУРТ пропонує скористатися можливостями розвитку з цієї добірки. Конкурси, гранти, тренінги та вакансії для молодих фахівців та студентів у різноманітних сферах громадянського сектору чекають на вас. 

https://gurt.org.ua/uploads/news/images/2017-12/%D0%9C%D0%BE%D0%B6%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%96(1).jpg

Фотоконкурс на тему міжнародної допомоги і розвитку

Фотографії, що подаються на конкурс мають ілюструвати інноваційні, ефективні та надихаючі зусилля в області розвитку і надання міжнародної допомоги. Дедлайн – 6 квітня 2018 року.

Міжнародне стажування від Альянсу Цивілізацій ООН

Альянс Цивілізацій ООН (UNAOC) оголошує відбір на програму стажування «Стимулювання здатності молоді до запобігання насильницькому екстремізму та розбудови сталого миру». Дедлайн - 8 квітня 2018 року.

Стипендійна програма Східного Партнерства для лідерів громадянського суспільства

Європейський Союз відкриває стипендійну програму для молодих лідерів громадянського суспільства з країн Східного Партнерства. Дедлайн - 9 квітня 2018 року.

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (Cєвєродонецьк)

Міністерство молоді та спорту України спільно з ОКУ «Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень», Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник» та запрошує до участі в Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник»,  в м. Cєвєродонецьк (Луганська область),  що відбудеться 20-22 квітня 2018 року. Дедлайн - 10 квітня 2018 року.

Літня школа «Студії пограниччя у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні» (Харків)

Літня школа – це можливість для молодих дослідників отримати знання про сучасні дослідження зі студій пограниччя, представити власні проекти, взяти участь у публічних заходах та дискусіях та приєднатись до міжнародної мережі дослідників у динамічній міждисциплінарній галузі. Дедлайн - 10 квітня 2018 року. 

Вступ до юридичних шкіл у США

Існує понад 222 юридичні школи, і навіть більше програм, сертифікованих в Сполучених Штатах Американською асоціацією адвокатів. Учасники презентації від EducationUSA зможуть відкрити для себе всю різноманітність юридичної освіти у США. Дата проведення - 11 квітня 2018 року.

Написання ефективного резюме для вступу (з онлайн трансляцією)

EducationUSA запрошує до розмови про ефективні техніки написання резюме / CV для вступу до коледжів та університетів у США. Для бажаючих навчатися у навчальному закладі вашої мрії завдання полягає в умінні обрати правильну маркетингову стратегію. Дата проведення - 12 квітня 2018 року.

Future Fest. Прогрес тече у тобі (Київ)

До Всесвітнього дня авіації і космонавтики, пам’яті Леоніда Каденюка, у Києві на Площі знань НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського, корп. 7, уперше відбудеться Future Fest – футуристичний мультиплатформний фестиваль передових технологій. Дата проведення - 12 квітня 2018 року.

Виставка Alumni Fair з випускниками коледжів США

В America House Kyiv відбудеться щорічна виставка освіти у США за участі випускників американських ВНЗ - Alumni Fair. Відвідувачі зможуть вживу поспілкуватися з випускниками та поставити їм всі свої питання про життя в ритмі американського студента. Дата проведення - 14 квітня 2018 року.

Конкурс історичного оповідання «ProМинуле»

Триває прийом творів на Конкурс історичного оповідання «ProМинуле». Тема цьогорічного конкурсу: Українські визвольні змагання 1917-1921 рр. Дедлайн - 15 квітня 2018 року.

Стипендійний проект Scholarship in Slovakia оголошує набір на 2018 рік

«Scholarship in Slovakia» – це благодійний стипендійний проект, спрямований на українських студентів, охочих отримати освіту у Словаччині. 2018-го року відбудеться 4-й набір на програму. Дедлайн - 15 квітня 2018 року.

Спеціальна студентська стипендійна програма

Наукове товариство імені Шевченка в США анонсує стипендійну програму, розраховану на підтримку перспективних українських студентів, які втратили рідних під час Євромайдану та війни на сході України або мають статус внутішньо переміщених осіб. Дедлайн - 15 квітня 2018 року. 

Премія молодіжної демократії - 2018

Федеральне агентство громадянської освіти Німеччини приймає проекти на нагородження Премією молодіжної демократії. Премією нагороджуються проекти та ініціативи, розроблені молоддю і для молоді. Обсяг премії - 3000 євро. Дедлайн - 15 квітня 2018 року.

Тренінг «Участь у державному управлінні: можливості для молоді»

ГО «Молодіжна Альтернатива» оголошує набір учасників з Кіровоградської та Полтавської областей на тренінг у рамках українсько-литовського проекту. Тренінг пройде в Кропивницькому 27-29 квітня 2018 року. Дедлайн - 15 квітня 2018 року.

Стажування для журналістів у Німеччині

Internationale Journalisten-Programme/IJP запрошує журналістів подавати заявки на отримання стипендій. Мета двомісячної програми – допомогти молодим журналістам та журналісткам, що спеціалізуються на міжнародній тематиці, отримати додаткову кваліфікацію за кордоном. Обов’язковою умовою є знання німецької мови. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

Міжнародна літня школа «Спогади та наслідки революцій» (Запоріжжя)

Дев'ята Міжнародна літня школа соціальних наук в Україні приймає пропозиції від представників різних дисциплін у галузі соціальних наук та суміжних областей, таких як історія, соціологія, антропологія, політологія, міжнародні відносини та культурологія. Регіони дослідження - це колишній Радянський Союз, Центральна, Східна та Південно-Східна Європа. Дедлайн - 15 квітня 2018 року.

Премія для молоді, що реалізує проекти з розвитку демократії «Youth Democracy Award»

Заявки приймаються на реалізацію  проектів, ініціатив та заходів молодими людьми, які пов’язані з демократичним розвитком. Також можуть підтримуватися ті проекти, що борються з перешкодами демократії. Мета премії – розвивати демократичні ініціативи, що створені  далі індивідуально або в рамках групи. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

Конкурс мікрогрантів для молодіжних проектів «Україна починається з тебе»

Метою конкурсу є розвиток лідерського потенціалу та навичок проектного менеджменту молодих людей, а також підтримка місцевих ініціатив, спрямованих на згуртування та активізацію громади, розбудову суспільного діалогу, залучення молоді до суспільних процесів, пропагування активного способу життя. Дедлайн - 16 квітня 2018 року. 

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (Чернівці)

Міністерство молоді та спорту України спільно з Відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, Програмою розвитку ООН та Державним  інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник» та запрошує до участі в Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник»,  в м. Чернівцях 26-28 квітня 2018 року. Дедлайн - 16 квітня 2018 року.

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (Cуми)

Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник» та запрошує до участі в Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник» в м. Cуми 25-28 квітня 2018 року. Дедлайн - 16 квітня 2018 року.

Магістерські програми з охорони здоров`я (з онлайн трансляцією)

Морган Гано, помічник директора з прийому, Школи охорони здоров’я Інституту Мілкена, Університету Джорджа Вашингтона, представляє вебінар для українських студентів, які цікавляться сферою охорони здоров’я в США. Учасники семінару дізнаються про спеціальність «Охорона здоров’я», профайл студентів, конкретні напрямки навчання в галузі охорони здоров’я, можливості кар’єрного зростання в галузі та етапи вступу. Дедлайн - 19 квітня 2018 року.

Хакатон «Чистий диплом: як сприяти академічній доброчесності»

Полтавський юридичний коледж НЮУ імені Ярослава Мудрого запрошує студентів Полтави на регіональний хакатон «Чистий диплом: як сприяти академічній доброчесності та запобігти корупції в освіті». Дедлайн - 20 квітня 2018 року.

Конкурс на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви. Дедлайн -  20 квітня 2018 року.

Конкурс соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе»

Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!», компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики оголошують II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе». Дедлайн - 22 квітня 2018 року.

Урбаністичний табір (Чернівці)

Урбаністичний табір — це захід для активних громадян і громадянок (представників НУО, молодіжних лідерок громад, вчених, активних у діяльності в галузі навколишнього середовища, міських жителів) із Молдови та трьох областей України (Чернівецької, Вінницької та Одеської). Дедлайн - 26 квітня 2018 року. 

Літня школа «Transparency International School on Integrity» (Вільнюс)

Transparency International School on Integrity - міжнародна літня школа, присвячена антикорупційній діяльності, для майбутніх лідерів. Літня школа відбудеться 2-8 липня 2018 року у Вільнюсі, Литва. Учасники будуть вивчати новітні напрацювання у сфері боротьби з корупцією та підзвітності, а також отримають можливості для втілення своїх ідей на практиці. Дедлайн - 1 травня 2018 року.

Тренінг для молодих активістів «Youth in Action Volunteering Activities» (Польща)

Мета тренінгу –  підвищення якості волонтерської діяльності через розвиток основних компетенцій молодіжних працівників. На заході надаватиметься актуальна інформація про нову ініціативу ЄС «Корпус солідарності» для підтримки волонтерства для молоді. Робоча мова тренінгу – англійська. Дедлайн – 6 травня 2018 року.

Стипендії на участь у тренінгу з журналістики (Чехія)

Студенти, що отримують освіту в сфері журналістики, комунікацій та суміжних дисциплін, мають можливість отримати навчальні стипендії на участь у тренінговому курсі. Дедлайн – 6 травня 2018 року. 

VІІI літня школа в Українському католицькому університеті

Мета літньої школи – глибше ознайомити учасників з духовним спадком і діяльністю Митрополита Андрея та розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті. Дедлайн – 15 травня 2018 року.

Семінар Sustainable Development Goals (Марокко)

Цей тренінг спрямований на дослідження міжнародних концепцій стійкого розвитку та, зокрема, соціального підприємництва, як інноваційного способу вирішення соціальних проблем та розвитку для досягнення глобальних цілей. Мова тренінгу – англійська. Дедлайн – 15 травня 2018 року. 

Літня франкомовна школа – інтенсивний мовний курс (Унів, Львівська область)

Український католицький університет запрошує взяти участь у Літній франкомовній школі. Дедлайн - 15 травня 2018 року.

Програма імені Фулбрайта оголошує конкурс стипендій на навчання у США

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта надає стипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ. Дедлайн - 16 травня 2018 року.

Конкурс проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2019 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді. Дедлайн - 16 травня 2018 року.

Стипендії для навчання у Великобританії

Стипендії від Університету Шеффілд Халлам. Спеціальності: міжнародні заходи та менеджмент конференцій, викладання англійської мови як іноземної, архітектура, дизайн, харчова промисловість, фізіотерапія, бізнес-менеджмент спорту, MBA. Дедлайн - 31 травня 2018 року.

Міжнародне стажування Rotary Peace Fellowships

Rotary Peace Fellowship – це стипендія, що дозволяє пройти магістерську програму з міжнародних відносин, миру та врегулювання конфліктів, сталого розвитку або подібної дисципліни в одному з шести університетів (в Австралії, Англії, Японії, США, Швеції або Таїланді). Стипендія покриває усі витрати. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра та мінімум трирічний досвід роботи у відповідній сфері. Дедлайн - 31 травня 2018 року.

Конкурс творчих робіт для участі у дитячому таборі «Джерела толерантності – 2018»

Табір «Джерела толерантності» 16-й рік поспіль дарує незабутні літні дні, нових друзів і відчуття безумовного прийняття і розуміння сотням дітей різних етнічних спільнот з усіх куточків України. Дедлайн – 1 червня 2018 року. 

Конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня Конституції України проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні». Дедлайн - 1 червня 2018 року.

Семінар «Політика та участь молоді у прийнятті рішень» (Марокко)

Програма розрахована на 30 місцевих та міжнародних молодіжних працівників, що зацікавлені проблемами політики та демократії, для обміну найкращими практиками. Під час заходу передбачається створення мережі для вдосконалення молодіжної роботи,  залучення молоді до прийняття політичних рішень та працевлаштування. Дедлайн - 1 червня 2018 року

Стартував третій раунд молодіжного конкурсу есе на європейську тематику

Проект «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією», який реалізується аналітичним центром Centre for European Policy Studies (Брюссель) у партнерстві з аналітичними центрами: Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (Україна), Експерт-груп (Молдова), Реформатікс (Грузія), оголошує третій раунд конкурсу есе (до 3000 слів) для молоді (до 30 років) з Грузії, Молдови та України на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їх країнами та ЄС. Дедлайн - 30 червня 2018 року.

Програма стажування у Німецькому Бундестазі (Берлін)

Німецький Бундестаг надає можливість проходження 15-тижневого парламентського стажування. Інтерн отримуватиме стипендію обсягом 500 євро/місяць, а також проживання, страховку та оплату транспортних витрат. Дедлайн - 30 червня 2018 року.

Конкурс відео від Представництва ЄС в Україні

З 10 січня 2018 року відкривається прийом відеоробіт для участі у четвертому щорічному Конкурсі відео від Представництва ЄС. Найкращі відеоролики зможуть отримати призи у розмірі до 12 тис. грн. Дедлайн - 15 липня 2018 року.

Конкурс творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» за сприяння Міністерства освіти і науки України оголошує ХV міжнародний конкурс творчих робіт школярів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності». Дедлайн - 15 липня 2018 року.

Стипендії на MBA для жінок (Берлін)

Берлінська Школа економіки та права пропонує стипендії на навчання на програмі MBA для жінок. Розмір стипендії становить 5000 євро. Дедлайн - 31 липня 2018 року.

Конкурсна програма для молоді з розбудови мирного суспільства

Ця глобальна платформа дає можливість молоді (від 15 до 35 років) з усього світу приєднатися до створення мирного суспільства. Учасникам пропонується подати інноваційні ідеї та проекти, що мають суспільне значення, захищають та реалізують одну чи більше з 17 цілей сталого розвитку. Переможці будуть оголошені і жовтні 2018 року. Дедлайн – 31 липня 2018 року.

Підтримка молодіжних проектів для сталого розвитку туризму (Мальта)

Відбір учасників на 5-денний курс для молодіжних працівників та лідерів молодіжних організацій. Курс стосується методів розвитку сталого туризму. Курс включає також і аспекти підприємництва. Тренінг реалізується в рамках програми Erasmus+. Дедлайн – 8 вересня 2018 року.

Всеукраїнська онлайн-вікторина від Представництва Європейського Союзу в Україні

12 січня розпочалася четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  • info@gurt.org.ua
  • (044) 296 10 52
  • https://www.gurt.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<