bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Жіноче підприємництво


Серед офіційно зареєстрованих безробітних в Україні станом на 2013 рік жінки становлять 256,9 тисяч (що на 9% більше, ніж чоловіків). Поміж молодшої вікової групи (15-29 років) рівень жіночого безробіття значно вищий – на 29,8% більше, ніж чоловічого. Крім того, на добробут жінок негативно впливає низький рівень заробітної плати, що в середньому на 25% нижче, ніж у чоловіків. Розвиток жіночого підприємництва дозволить жінкам підвищити свою фінансову незалежність та реалізувати власний лідерський потенціал, що вплине на суспільно-економічний розвиток громад.

Мета: проект «Розвиток жіночого підприємництва в Україні» покликаний допомогти жінкам реалізувати підприємницький потенціал та відкрити власну справу, а також активізувати ініціативи взаємодопомоги та зв’язки між підприємницями.

Завдання:

  1. підвищити рівень знань і навичок жінок-підприємниць у створенні й розвитку малого бізнесу шляхом проведення тренінгів «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» та надання індивідуальних консультацій
  2. підтримати жінок-підприємниць у розвитку власного бізнесу шляхом надання субсидій для їхніх стартапів

Основна діяльність:

  1. Тренінги «Розпочни свій бізнес»
  2. Тренінг «Вдосконалюй свій бізнес»
  3. Консультації з правових та податкових питань
  4. Конкурс бізнес-планів та надання субсидій для започаткування або розвитку власного бізнесу переможницям
  5. Збір та поширення історій успіху учасниць проекту

Географія проекту: Київська область

Нижче ви можете переглянути історії успіху чотирьох жінок-підприємниць, які реалізували свої бізнес-плани за підтримки ГУРТа.

Більше історій успіху підприємців, підтриманих Ресурсний центром ГУРТ, читайте за посиланням. Про проекти Ресурсного центру ГУРТ з розвитку підприємництва дивіться на GURT.ORG.UA/BIZ.

Детальніше з результатами проекту «Розвиток жіночого підприємництва в Україні 2014-2015 рр.» Ви можете ознайомитися за посиланням

Матеріали за темою:

КОНТАКТИ

вул. Попудренка 52, офіс 609, м. Київ, 02094
тел./факс: +38 (044) 296 1052
е- пошта: [email protected]
веб: gurt.org.ua

Проект впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої Єврейської допомоги (World Jewish Relief).Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.