bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проект «Єдина Громада»


Укр. Eng.

Проект «Єдина громада» направлений на сприяння згуртованості суспільства, у вражених конфліктом східних областях України. Діяльність проекту сприяє розвитку навичок комунікації і толерантності для формування спільного бачення майбутнього у жителів цих регіонів.

В рамках проекту буде організовано діалоги між мешканцями громад, внутрішньо переміщеними особами, представниками місцевої влади, громадських організацій та  іншими зацікавленими особами.  Також, проектом буде надано міні гранти для реалізації спільних, громадських проектів, які будуть направлені на зміцнення довіри, вирішення нагальних потреб, а також допоможуть громадам протистояти роз’єднуючим факторам.

Коротка інформація

  • Проект «Єдина громада» направлений на співпрацю з активними громадянами, а саме з представниками місцевої влади, ЗМІ, громадянського суспільства та  неформальними лідерами в 12 цільових громадах Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та підконтрольних Україні частинах Луганської та Донецької областей.
  •  
  • Проект використовує методологію «людина-до-людини», що надає можливість змінювати сприйняття членів громади через взаємодію один з одним.
  •  
  • Діяльність проекту допомагає почути голоси вразливих груп населення, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, жінок, ветеранів, представників етнічних меншин та молоді.
  •  
  • В рамках проекту відбувається співпраця з різними групами населення за допомогою ретельно розробленої тренінгової програми, направленої на розвиток толерантності.

Цілі

  1. Розвиток спроможності активних громадян в організації та фасилітації заходів спрямованих на вирішення конфліктів і підвищення згуртованості громад в східній Україні.
  2. Сприяння конструктивному діалогу для зміцнення довіри, толерантності та взаєморозуміння між членами громади.
  3. Підвищення згуртованості місцевого населення через реалізацію спільних проектів, що направлені на вирішення актуальних потреб громади.

Публікації за темою:

1) Понад 700 учасників зі східних областей України долучилися до тренінгів «Єдина громада»

2) 12 міст на сході України реалізують власні проекти в рамках програми «Єдина громада»

Інші джерела

Посилання

 Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.