Веб-конференції


NGO Connection Day 5: онлайн-трансляція 

Програма
Дата проведення: 22 березня 2013 року


Get Microsoft Silverlight

 

Онлайн-дискусія з Володимиром Купрієм 

 

 

 

Веб-конференція, які відбулись на порталі ГУРТ

Володимир Шейгус

21 березня 2012 року на порталі ГУРТ відбулась веб-конференція з Володимиром Шейгусом, виконавчим директором організації ІСАР "Єднання", яка з 6 лютого є новим адміністратором системи ваучерів проекту UNITER. Під час веб-конференції Володимир відповів на запитання користувачів порталу ГУРТ стосовно ваучерної системи проекту UNITER та нових умов отримання ваучера для розвитку організації.

 

Катерина Клюзко

Засновниця Молодіжної волонтерської ініціативи “Серце в долоньках”, яка займається соціальною роботою з дітьми з дитячих будинків, інтернатів і психіатричних відділень, а також сприяє відродженню українських традицій серед молоді

Анастасія Красносільська 

Координаторка проектів УНЦПД, експертка з питань державної фінансової підтримки ІГС


 

Сергій Іванюк 

Письменник, журналіст, викладач, редактор журналу "Однокласник" і Голова правління Ресурного центру ГУРТ

Станіслав Лячинський 

Директор зі стратегічних комунікацій та зв'язків з громадськістю Міжнародного Фонду "Відродження"

 

Марат Кюрчевський та Емілі Уотсон

Марат Кюрчевський є Директором Проекту розвитку громад, працює в Корпусі Миру 8 років, зокрема 5 років на посаді директора проекту. Має тривалий досвід роботи в сфері розвитку громадянського суспільства, місцевого розвитку, місцевого самоврядування та розвитку підприємництва.

Має вищу економічну освіту. До роботи в Корпусі Миру викладав економічні дисципліни в університеті.

Емілі Уотсон, волонтерка Корпусу Миру за Проектом розвитку громад

Емілі працює на Заході України. Вона працює разом зі своєю організацією та партнерськими організаціями над вирішенням актуальних проблем в громаді. Емілі має ступінь бакалавра з міжнародних зв’язків, ступінь магістра з державного управління та неприбуткового менеджменту та сертифікат з екологічного права та регулювання. Емілі подобається процес написання грантів, і тому вона працювала як волонтер та допомагала з написанням грантів протягом 6 останніх місяців перед приїздом в Україну. В Америці Емілі жила в Портленді, штат Орегон, де працювала в організації, що займається державним регулюванням та реформами в екологічній сфері. Емілі дуже подобається волонтерити в різних громадських та благодійних організаціях.

 

 

Віктор Бобиренко 

Спеціаліст з громадського лобіювання, колишнім начальником управління у справах молоді та спорту Сумської облдержадміністрації (2005-2010 рр.). 

 

 

Яків Рогалін

9 червня 2010 року  в редакції ГУРТа відбулась онлайн-консультація з директором Донецького міського благодійного фонду «Доброта» Яковом Рогаліним.

Яків Рогалін протягом 12 років очолює Донецький міський благодійний фонд «Доброта», в громадському секторі має репутацію унікально успішного фандрейзера. Сьогодні він в прямому ефірі розповів про те, як зробити фандрейзингову кампанію ефективнішою.  

 

Руслан Краплич 

2 червня в редакції ГУРТа відбулась онлайн-конференція з директором Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” Русланом Крапличем.

 

 

Максим Лациба

28 квітня 2010 року в редакції ГУРТа Максим Лациба розповів про особливості нового закону «Про благодійництво» та навіщо цей закон потрібен.

 

 

 

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.