bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант-психолог для проведення семінару «Благополуччя персоналу»

International Medical Corps (Міжнародний медичний корпус) працює над полегшенням страждань постраждалих від війни, стихійного лиха та хвороб. Ми надаємо життєво важливі медичні послуги, які зосереджені на навчанні та допомагають спустошеним громадам повернутися до самостійності. В Україні ми підтримуємо тих, хто постраждав від конфлікту в східних регіонах країни, за допомогою програм „Психічне здоров’я”, а також реагування на COVID-19 із залученням заходів щодо охорони здоров’я та психічного здоров’я.

Зважаючи на характер нашої роботи, та розуміння величезних зусиль нашого персоналу, а також наслідків, які така робота може мати для людини, ММК шукає зовнішнього консультанта для проведення семінару „Благополуччя персоналу”, щоб допомогти нашій команді надалі виконувати визначну роботу, яку вона проводить.

Зважаючи на характер, як нашої роботи, так структури, очікується, що семінари будуть надані у такому форматі:

 • 3 групи приблизно 9 осіб окремо (3 групи х 1 день = 3 дні)
 • 2 групи віддалено - через Skype або подібне.

Консультант може вільно пропонувати заходи, які, відповідно до його досвіду, найкраще відповідатимуть потребам нашої команди. Однак ММК передбачає, що на семінарах будуть розглядатися такі теми:

 1. Управління стресом та зміцнення потенціалу резильєнтності: як людина розпізнає ознаки та пом’якшує наслідки стресу: як щоденні, так і більш тривалі? Що таке резильєнтність і, як її поліпшити; Використання технік майндфулнес в управлінні стресом;
 2. Профілактика та зменшення емоційного вигорання: що це означає? Як це впливає на людину та колектив? Як його розпізнати та пом’якшити. Поради щодо попередження емоційного вигорання;
 3. Ефективне спілкування на робочому місці: Як побудувати довірчі стосунки? Поради щодо прийнятного спілкування. Основні невербальні сигнали та вербальні моделі ефективного спілкування;
 4. Запобігання конфліктам на робочому місці: поради, як уникнути конфлікту в тому, як ми спілкуємось та, як ми адаптуємо або структуруємо свою роботу, щоб зменшити напругу на робочому місці. Як розставити пріоритети завдань та своєчасно дотримуватись термінів? Як вирішити конфліктну ситуацію найбільш ефективно?

Передбачається, що семінар, що складається з вищезазначених тем та будь-яких інших відповідних тем, як пропонується, може бути проведений комфортно протягом 5-8 годин, з перервами на каву та обід. ММК розділить команду, що базується в Маріуполі на 3 групи, щоб забезпечити дотримання принципів соціальної дистанції та забезпечити оптимальний розмір групи. Команди матимуть змішаний склад: програмний і оперативний персонал на кожному занятті.

Консультант повинен проводити заняття вільною українською мовою.

ММК надасть:

 • майданчик для очних семінарів (включаючи обіди та закуски у цей день). Місце проведення буде визначатися за критеріями ММК, включаючи здатність дотримуватися соціальної дистанції та гігієни;
 • об’єднає всіх учасників семінарів у конкретні групи;
 • професійу розробку/адаптацію критеріїв із консультантом.

Консультант надасть:

 • детальний план, як частину процесу подання цієї заявки та до 2 робочих днів розробки плану із співробітниками ММК, якщо такий буде обрано;
 • транспорт, проживання, харчування у Маріуполі на 3 очні заняття;
 • комп’ютерне та комунікаційне обладнання для дистанційного забезпечення семінару.

Кандидати повинні надати детальний опис, що пояснює їх підхід до 4 тем, а також будь-яких інших, що, на їх думку, доповнють мету семінару. Кадидати мають також посилатися на джерело матеріалів, які вони використовуватимуть (і, якщо потрібен/або вже отриманий дозвіл на використання), а також інформацію щодо будь-яких інших тем, які, на їхню думку, відповідають потребам семінару. Кандидати також повинні надати бюджет із основними категоріями витрат; однак оплата буде 100% базуватися на основі успішного завершення семінарів (а не на підставі квітанцій).

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі, кандидати повинні присилати свої заявки на електронну адресу aiordanova@InternationalMedicalCorps.org.

Контакти

 • Анастасія Іорданова: aiordanova@InternationalMedicalCorps.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Яніна Ліневич   112 днів тому   #  

Вкажіть, будь ласка, дедлайн.

 •   Пiдписатися на новi
Аліна Мельник   105 днів тому   #  

Коли кінцевий строк подачі заявки?

 •   Пiдписатися на новi
Катерина Озорнова   105 днів тому   #  

Доброго дня! Кінцевий строк подачі вже пройшов, вибачте, не має можливості вилучити цей допис.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.