bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на проведення сесії з розробки фандрейзингової стратегії громадської організації

Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта”у рамках програми “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” від ІСАР “Єднання” оголошує тендер на проведення триденної фасилітованої сесії та експертний супровід для розробки фандрейзингової стратегії.

Від Провайдера послуг очікується проведення триденної фасилітованої сесії та експертна підтримка в розробці фандрейзингової стратегії організації. Триденна фасилітована сесія відбуватиметься офлайн з дотриманням протиепідемічних вимог. До та після проведення фасилітованої сесії від Провайдера послуг очікується також надання консультацій та експертна підтримка в розробці фандрейзингової стратегії організації через онлайн зв’язок (загальною тривалістю до 5 годин).

Кінцевий продукт, який організація прагне отримати від Провайдера послуг, - це спільно розроблена фандрейзингова стратегія організації на 2020-2021 роки. Очікуємо, що члени організації разом з Провайдером послуг під час фасилітованої сесії та дистанційно протягом місяця після проведеного заходу оформлять усі зроблені напрацювання в один завершений документ. Передбачаємо, що у фандрейзинговій стратегії буде визначено можливі джерела отримання коштів для стратегічної програмної та проєктної діяльності організації. Сесія з розробки фандрейзингової стратегії відбуватиметься після завершення розробки стратегічного плану організації на 2020-2023 роки та операційного плану на 2020-2021 роки.

Умови проведення тендеру

Тендерна комісія складатиметься з трьох осіб, які є членами чи партнерами організації. При оцінці пропозицій братимуться до уваги наступні критерії: якісне наповнення резюме, досвід роботи у запитуваному напрямі, рекомендації від інших отримувачів запитуваних послуг, відповідність запропонованої програми запитуваним послугам, ціна запитуваних послуг, рейтинг на порталі cd-platform.org. Рішення тендерної комісії буде оформлено і затверджено протоколом засідання тендерної комісії. Результати розгляду отриманих пропозицій буде повідомлено учасникам тендеру через електронну пошту, з якої надійшла пропозиція, протягом 2 днів від дати закінчення прийому пропозицій (якщо прийом тендерних пропозицій не буде продовжено, про що повідомимо окремо).

Проведення тренінгу заплановано на другу половину липня або початок серпня 2020 року(дати узгоджуватимуться спільно з Провайдером послуг). Локація проведення тренінгу – місто Івано-Франківськ. Орієнтовна кількість учасників тренінгу – 15 осіб.

Пропонована сума тендеру – 9 000 грн.Витрати Провайдера послуг на проїзд (автобус або поїзд не вище класу купе чи C2), проживання в одномісному готельному номері та харчування під час фасилітованої триденної сесії покриватимуться за рахунок проєкту.

Вимоги до тендерних пропозицій:

 • Підписаний і зісканований чи сфотографований лист-заявка від учасника тендеру зі згодою брати участь у тендері, погодженням із умовами проведення тендеру, висловленням згоди на обробку персональних даних (у довільній формі);
 • Резюме із зазначенням експертного досвіду в запитуваній темі;
 • Орієнтовна програма фасилітованої сесії та онлайн консультацій;
 • Розписана вартість послуг, загальна цінова пропозиція;
 • За наявності перелік 1-2-3 організацій з контактними даними, для яких учасник тендеру надавав запитувані послуги за останні 3 роки, та/або рекомендаційні листи від попередніх отримувачів запитуваних послуг;
 • Лінк на персональну сторінку на порталі cd-platform.org

Повний пакет документів надсилайте до кінця доби 21 червня 2020 рокуна адресу molodaprosvita.if@gmail.comз темою листа “На участь у тендері. Фандрейзингова стратегія” (без лапок).

 

Довідка:

Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” зареєстрована у 1996 році. У 2009 році роботу було реорганізовано та визначено основні напрямки – розвиток громад, громадянська освіта (у тому числі про права людини), українознавство. Діяльність організації поширюється на громади Івано-Франківської області, а також інші регіони України. Є ситуативна співпраця з українськими та іноземними громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, державними установами. Входить у Коаліцію громадських організацій “Справедливість заради миру на Донбасі”. “Молода Просвіта” у різний час була грантером Фонду сприяння демократії Посольства США, Міжнародного фонду “Відродження”, Посольсьва Королівства Норвегії в Україні, Агенства США з міжнародного розвитку USAIDта інших. У 2017 році вперше було розроблено стратегічний план організації, у 2018 році – комунікаційну стратегію.

Місія організації:Ми інструмент, який допомагає активним людям змінювати на краще життя в громадах.

Цінності організації:

- В організації ми усі рівні і думка кожного має значення

- Ми знаємо, що шлях до успіху лежить через помилки

- Ми докладаємо зусилля, щоб жити в успішній країні

- Наша команда – наша цінність

- Права людини важливі

Офіційна сторінка організації у соціальній мережі - www.facebook.com/molodaprosvita.if

Контакти

 • Євгенія Бардяк
 •  0506787602
 •  molodaprosvita.if@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Євгенія Бардяк   50 днів тому   #  

Увага! Термін прийому пропозицій продовжено до 18:00 год. 23 червня 2020 року.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.