bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вакансія СММ-ника

ГО «Студена» запрошує СММ-ника до співпраці у проекті, пов’язаному із створенням документальних правозахисних фільмів. Шукаємо людину, здатну передати через соцмережі усю нашу любов до документального кіно та пристрасть у боротьбі за права людини і демократичне суспільство). Дедлайн - 8 червня 2020 року.

Обов’язки:

-          Написання постів для ФБ та інстаграму

-          створення візуального контенту

-          просування сторінок у соціальних мережах ФБ та інстаграм.

Вимоги: досвід у просуванні сторінок з правозахисним чи культурним контентом, грамотна українська мова, володіння графічними редакторами, досвід у написанні текстів (лонг-рідів).

Умови: проектна зайнятість, тривалість проекту червень-жовтень 2020 року, дистанційна робота, поєднана з офлайн зустрічами за потреби, гонорар буде визначено за результатами співбесіди.

Надсилайте CV на електронну адресу ivantsiv.oksana@gmail.com до 8 червня 2020. В листі надайте, будь ласка, посилання на сторінки у соцмережах, які ви вели раніше, статті чи інший текстовий контент та зазначте професійні успіхи, якими пишаєтесь.

Контакти

  • ivantsiv.oksana@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Віра Шелест   33 дні тому   #  

Оксано, 8 червня включно?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.